Šermiarsky klub Slávia UK Bratislava

ŠH Mladosť Trnavská ulica č. 39, Bratislava - 832 96, SLOVAKIA tel.: +421 2 59353287, fax: +421 2 54416 035

Coupe de Danube 2008

Kadeti

Coupe du Danube 2008
Epee masculine cadette
BSK Bratislava
17.2.2008

Celkové poøadí

 Poø.   Pøíjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   BOJTE   Szabolcs   HUN   BVSC 
 2   UJVARI   Daniel   HUN   BVSC 
 3   CUPR   Michal   CZE   SLAVOJ LITOMERICE 
 3   SZCZEPANOWSKI   Tomasz   POL    
 5   POKORNY   Richard   CZE   VSK HUMANITA PRAHA 
 6   NIKLI   Balazs   HUN   BHSE 
 7   KANTI   Aron   HUN   BHSE 
 8   SUTO   David   HUN   DIOSGYORI 
 9   GYORGYI   Levente   HUN   BVSC 
 10   SWOROWSKI   Wojciech   POL    
 11   MAY   Jonathan   GBR   HAVERSTOCK 
 12   FILE   Matyas   HUN   BALATON ISOVER 
 13   SOBIECKI   Jan   POL    
 14   BAGO   Bence   HUN   OMS-TATA 
 15   HERPE   Ido   ISR   KFAR SABA 
 16   SZULC   Mikolaj   POL    
 17   SMOLKA   Mikolaj   POL    
 18   LOVASCZ   Adam   HUN   UNIQA UTE 
 19   WHITE   Ben   GBR   READING 
 20   SZWALBE   Rafal   POL   WARSAWA 
 21   FALUDI   Peter   HUN   PEAC 
 21   PASZTOR   Csaba   HUN   MTK 
 23   NAGY   Csego   HUN   BHSE 
 24   ZYKA   Martin   CZE   USK PRAHA 
 25   CHALMERS   Scott   GBR   WALLACE 
 26   BARNA   Bernat   HUN   BVSE 
 26   PACEK   Andrzej   POL    
 28   SERES   Adam   HUN   MTK 
 29   YARINOVSKY   Roman   ISR   KFAR SABA 
 30   UEHARA   Koshiro   JPN    
 31   UHLIK   Jaroslav   SVK   SLAVIA UK 
 32   SUVEGH   Abris   HUN   UNIQA UTE 
 33   KARKALIK   Matej   SVK   BSK MARTINENGO 
 34   KAKONYI   Tibor   HUN   BALATON ISOVER 
 35   ZUPANCIC   David   SLO   TABOR LJUBLJANA 
 36   SALOBIR   Jure   SLO   TABOR LJUBLJANA 
 37   KORDAS   Jan   POL   GORNIK RADLIN 
 38   UZSALY   Janos   HUN   PEAC 
 39   EDGAR   Steven   GBR   BROMSGROVE 
 40   KARDOS   Gabor   HUN   PEAC 
 40   KISS   Gergo   HUN   ZALAEGERSZEG 
 42   BIENENFELD   Jaka Emanuel   CRO   LOKOMOTIVA ZAGREB 
 43   HARTMANN   Florian   AUT   ATUS WEIZ 
 44   CHRASCINA   Szymon   POL   GORNIK RADLIN 
 45   VOZAR   Balazs   HUN    
 46   PADAR   Peter   HUN   BVSC 
 47   GOLOBIC   Jan   SLO   TABOR LJUBLJANA 
 48   JAMBOR   Mate   HUN   BVSC 
 49   KLSAK   Adam   CZE   LOKO K.VARY 
 50   STRIBRNY   Filip   CZE   SC PRAHA 
 51   JUMEAU   Francois   AUT   BALMUNG 
 52   ANTKIEWICZ   Mateusz   POL   MUSZKIETER GLIWICE 
 53   MEZYK   Michal   POL   GORNIK RADLIN 
 54   SZABADOS   Richard   HUN   BVSC 
 55   BASTY   Nicolas   AUT   BALMUNG 
 56   DEAK   Gabor   HUN   PEAC 
 57   PAVLEKOVICS   Andras   HUN   BHSE 
 58   ILLE   Ondrej   SVK   SLAVIA UK 
 59   FARMER   Alexander   SVK   BSK MARTINENGO 
 60   BERWCZYK   Maciej   POL   GORNIK RADLIN 
 61   FATALIN   Peter   HUN   SZOMBATHELY 
 62   AIT-SI   Omar   SLO   TABOR LJUBLJANA 
 63   TOTH   Benedek   HUN   PEAC 
 64   BERECZK   Andrej   SVK   BSK MARTINENGO 
 65   ROKOSZ   Krzysztof   POL   MUSZKIETER GLIWICE 
 66   ZOCHR   Ladislav   CZE   UHERSKE HRADISTE 
 67   MIKA   Pawel   POL   GORNIK RADLIN 
 68   HABARTA   Ondrej   CZE   UHERSKE HRADISTE 
 69   MARIFAI   Bence   HUN   PEAC 
 70   KAPRAL   Martin   SVK   KS SNINA 
 71   KAVASSY   Koppany   HUN   UNIQA UTE 
 72   LESTAR   Akos   HUN   SZOMBATHELY 
 73   DOLAR   Robin   SLO   TABOR LJUBLJANA 
 74   KRAVEC   Pavol   SVK   WILLARD 
 75   TALLAR   Akos   HUN   BHSE 
 76   ZABAWA   Marek   POL   GORNIK RADLIN 
 77   KRICKIC   David   CRO   HAMK MLADOST 
 78   MOLNAR   Marcell   HUN   SZOMBATHELY 
 79   KOLOMAZNIK   Martin   CZE   OLOMOUC 
 80   SZILAGYI   Zoltan Kristian   HUN    
 81   SZALAY   Karoly   HUN    
 82   JEDRZEJEWSKI   Arkadiusz   POL   AZS KATOWICE 
 82   REZNICEK   Stepan   CZE    
 84   ZAFIROV   Ivan   BUL    
 85   HÄMMERLE   Vincent   AUT   BALMUNG 
 86   MAHKOVIC   Miha   SLO   TABOR LJUBLJANA 
 87   MIKLOS   Kristof   HUN   PEAC 
 88   DZIEDZIC   Adrian   POL   MUSZKIETER GLIWICE 
 89   GUJINOVIC   Luka   CRO   ZAGREB 
 90   HELLER   Alexander   AUT   FTSJD 
 91   KORBELY   Laszlo   HUN   BALATON ISOVER 
 91   MITTERHUMMER   Max   AUT   FUL 
 93   BERTA   Daniel   HUN   PEAC 
 94   KORLATH   Alexander   AUT   OOELFK 
 95   KOTAS   Maciej   POL   GORNIK RADLIN 
 95   MAGIERA   Piotr   POL   MUSZKIETER GLIWICE 
 97   PECHAR   Adam   CZE   SC PRAHA 
 98   LOVRIC   Ivan   CRO   ZAGREB 
 99   RIHACEK   Jakub   CZE   UHERSKE HRADISTE 
 100   JANSCHITZ   Sebastian   AUT   FCT 
 101   LAPCIK   Jiri   CZE   SOKOL DEJVICE 
 102   GOTZINGER   Johannes   AUT   BALMUNG 
 103   STASZULONEK   Aleksander   POL   MUSZKIETER GLIWCE 
 104   KULIFAJ   Ivan   SVK   SLAVIA UK 
 105   SENKO   Jakub   SVK   KS SNINA 
 106   KISS   Daniel   HUN   DHSE-PMD 
 107   GYORFFY   Kristof   HUN   SZOMBATHELY 
 108   POMAZI   Gergely   HUN   UNIQA UTE 
 109   TEMESI   Domonkos   HUN   PEAC 
 110   DOBSZAY   David   HUN   BVSC 
 111   LOVRIC   Marin   CRO   ZAGREB 
 112   TRINKL   Gergely   HUN   KOMLO 
 113   LEHNER   Peter   HUN   SZOMBATHELY 
 114   MANCZYK   Remigiusz   POL   GORNIK RADLIN 
 114   KORNYEI   Balint   HUN   PEAC 
 116   KUDRNA   Georg   AUT   FUW 
 116   GELLEN   Kristof   AUT   SZTK 
 118   VEGH   Peter   HUN   TATABANYAI 
 119   KLOSEK   Zachariasz   POL   GORNIK RADLIN 
 120   STVERAK   Martin   CZE   TJ SOKOL PISEK 
 120   BALINT   Kristof   HUN   DHSE-PMD 
 122   OMELKA   Antonín   CZE   VSK HUMANITA PRAHA 
 123   RING   Jakub   CZE   UHERSKE HRADISTE 
 124   STEIS   Matus   SVK   BSK MARTINENGO 
 124   SCHMEDLER   Michael   AUT   SZTK 
 126   FRAIMAN   Daniel   HUN   OMS-TATA 
 127   ZALUD   Jakub   CZE   TJ SOKOL PISEK 
 128   KERNATS   Michal Gejza   SVK   BSK MARTINENGO 
 129   HANDL   Attila   HUN   TATABANYAI 
 129   KABINA   Tomas   SVK   BSK MARTINENGO 
 131   BROGYANYI   Martin   SVK   BSK MARTINENGO 
 131   DOMINIK   Ivan   SVK   WILLARD 
 133   KNES   Konstantin   AUT   SZTK 
 134   PACHL   Tomas   CZE   VSK HUMANITA PRAHA 
 135   KUCERA   Tomas   CZE   SC PRAHA 
 136   KRAUS   Daniel   SVK   SLAVIA UK 
 136   NIKOLOV   Filip   SVK   STU-MP 
 138   PRAZNIK   Arne   SLO   TABOR LJUBLJANA 
Žádné komentáře
 
Akékoľvek pripomienky, návrhy na zlepšenie alebo materiál posielajte na mail: ardil@zoznam.sk