Šermiarsky klub Slávia UK Bratislava

ŠH Mladosť Trnavská ulica č. 39, Bratislava - 832 96, SLOVAKIA tel.: +421 2 59353287, fax: +421 2 54416 035

Cena SC Praha 5.4.2008 Ml. žiaci/čky

Mladší žiaci

Peťko, náš jediný pretekár sa prebojoval medzi 8 najlepších šermiarov spomedzi neuveriteľných 52 pretekárov! Aj on nás teda potešil výborným výsledkom a tiež musím spomenúť, že aj napriek davom ľudí, ktorí boli v hale sa nestratili a nikdy nezmätkoval. Len tak ďalej!:)
èinnost rozhodèích

Cena SC Praha
kord mladší žáci
SC Praha
5. 4. 2008

Celkové poøadí

 Poø.   Pøíjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   RUBES   Martin      K.VARY 
 2   KULT   Pavel      SC PRAHA 
 3   CIGANIK   Ondrej      FC KARLÍN 
 3   HOSKOVEC   Vaclav      FC KARLÍN 
 5   STERBA   Krystof      DUKLA OLOMOUC 
 5   VARGA   Peter      SC PRAHA 
 7   CERNY   Petr      FC KARLÍN 
 8   KRAUS   Peter      UK BRATISLAVA 
 9   DAMICO   Kristian      SC PRAHA 
 10   HLASEK   Vaclav      SC PRAHA 
 11   PAXA   Pavel      DUKLA OLOMOUC 
 12   PAXA   Ondrej      DUKLA OLOMOUC 
 13   VITEK   Radek      SC PRAHA 
 14   CIPÁR   Jan      BŠK MARTINENGO 
 15   MELICHAR   Daniel      SC PRAHA 
 16   ŽÁÈEK   Sebastian      FC KARLÍN 
 17   UHRICEK   David      UH.HRADIS. 
 18   RYBAR   Jan      SC PRAHA 
 19   KUCIK   Radim      UH.HRADIS. 
 20   HAJEK   Tomas      SC PRAHA 
 21   KOŠEK   Ondøej      FC KARLÍN 
 22   ŠIMEK   Jiøí      UH.HRADIS. 
 23   PECHAR   Marek      SC PRAHA 
 24   KOS   Ondrej      DEJVICE 
 25   NOVOTNY   Jiri      SC PRAHA 
 26   HLAVA   Marek      HFUK PRAHA 
 27   DOKSANSKÝ   Adam      SC PRAHA 
 28   BLASCHKA   Šimon      FC KARLÍN 
 29   KINSKÝ   Jan      LITOMÌØICE 
 30   TOVARYŠ   Jan      SC PRAHA 
 31   KACAFÍREK   Jan      SC PRAHA 
 32   VEDRAL   Matyáš      K.VARY 
 33   SUBERT   Jan      SC PRAHA 
 34   ŠTÌPÁN   Rudolf      DEJVICE 
 35   BOHÁÈ   Michal      FC KARLÍN 
 36   MOUCHA   František      LITOMÌØICE 
 37   FERKL   Albert      DEJVICE 
 38   ŠTAMPACH   Ervín      FC KARLÍN 
 39   SOCHOR   Miroslav      UH.HRADIS. 
 40   WIJAS   Piotr      FC KARLÍN 
 41   OLSAK   Matej      SC PRAHA 
 42   STRNAD   Ondøej      LITOMÌØICE 
 43   STRNAD   Jonáš      LITOMÌØICE 
 44   KOTLABA   Matìj      SC PRAHA 
 45   DRBOHLAV   Michal      FC KARLÍN 
 46   ÈAPEK   Jan      LITOMÌØICE 
 47   HOUŠA   Mikoláš      DEJVICE 
 48   LONÈÁK   Jan      LITOMÌØICE 
 49   LINHART   Vojtìch      LITOMÌØICE 
 50   SLÁMA   Voltìch      DEJVICE 
 51   PANOCHA   David      DEJVICE 
 52   BENEŠ   Jan      LITOMÌØICE 

      Ètvrt finale

 KULT Pavel  Sc Praha
       KULT Pavel
 KRAUS Peter  Uk Bratislava     15/1
         KULT Pavel
 HOSKOVEC Vaclav  Fc Karlín       15/7
       HOSKOVEC Vaclav  
 CERNY Petr  Fc Karlín     15/13  
           RUBES Martin
 STERBA Krystof  Dukla Olomouc         14/12
       RUBES Martin  
 RUBES Martin  K.Vary     15/7  
         RUBES Martin
 CIGANIK Ondrej  Fc Karlín       12/11
       CIGANIK Ondrej
 VARGA Peter  Sc Praha     15/12

      Eliminace 64

 KULT Pavel  Sc Praha
       KULT Pavel
64         
         KULT Pavel
33   BLASCHKA Šimon  Fc Karlín       15/8
       BLASCHKA Šimon  
32   ŠTAMPACH Ervín  Fc Karlín     15/11  
           KULT Pavel
17   KUCIK Radim  Uh.Hradis.         15/4
       KUCIK Radim  
48           
         CIPÁR Jan
49            15/7
       CIPÁR Jan
16   CIPÁR Jan  Bšk Martinengo    
 
 UHRICEK David  Uh.Hradis.
       UHRICEK David
56         
         ŽÁÈEK Sebastian
41   ŽÁÈEK Sebastian  Fc Karlín       15/13
       ŽÁÈEK Sebastian  
24   SUBERT Jan  Sc Praha     10/9  
           KRAUS Peter
25   NOVOTNY Jiri  Sc Praha         15/5
       NOVOTNY Jiri  
40   OLSAK Matej  Sc Praha     15/14  
         KRAUS Peter
57            15/4
       KRAUS Peter
 KRAUS Peter  Uk Bratislava    
 
 HOSKOVEC Vaclav  Fc Karlín
       HOSKOVEC Vaclav
60         
         HOSKOVEC Vaclav
37   WIJAS Piotr  Fc Karlín       15/0
       HLAVA Marek  
28   HLAVA Marek  Hfuk Praha     15/5  
           HOSKOVEC Vaclav
21   ŠIMEK Jiøí  Uh.Hradis.         15/13
       ŠIMEK Jiøí  
44           
         PAXA Pavel
53            15/6
       PAXA Pavel
12   PAXA Pavel  Dukla Olomouc    
 
13   RYBAR Jan  Sc Praha
       RYBAR Jan
52         
         MELICHAR Daniel
45            15/10
       MELICHAR Daniel  
20   MELICHAR Daniel  Sc Praha      
           CERNY Petr
29   MOUCHA František  Litomìøice         15/7
       TOVARYŠ Jan  
36   TOVARYŠ Jan  Sc Praha     15/9  
         CERNY Petr
61            15/0
       CERNY Petr
 CERNY Petr  Fc Karlín    
 
 STERBA Krystof  Dukla Olomouc
       STERBA Krystof
62         
         STERBA Krystof
35   KINSKÝ Jan  Litomìøice       15/0
       KINSKÝ Jan  
30   FERKL Albert  Dejvice     15/10  
           STERBA Krystof
19   KOŠEK Ondøej  Fc Karlín         15/11
       KOŠEK Ondøej  
46           
         PAXA Ondrej
51            15/4
       PAXA Ondrej
14   PAXA Ondrej  Dukla Olomouc    
 
11   HLASEK Vaclav  Sc Praha
       HLASEK Vaclav
54         
         HLASEK Vaclav
43            15/5
       PECHAR Marek  
22   PECHAR Marek  Sc Praha      
           RUBES Martin
27   BOHÁÈ Michal  Fc Karlín         15/2
       KACAFÍREK Jan  
38   KACAFÍREK Jan  Sc Praha     15/7  
         RUBES Martin
59            15/0
       RUBES Martin
 RUBES Martin  K.Vary    
 
 CIGANIK Ondrej  Fc Karlín
       CIGANIK Ondrej
58         
         CIGANIK Ondrej
39   VEDRAL Matyáš  K.Vary       15/2
       VEDRAL Matyáš  
26   ŠTÌPÁN Rudolf  Dejvice     15/14  
           CIGANIK Ondrej
23   KOS Ondrej  Dejvice         15/13
       KOS Ondrej  
42   STRNAD Ondøej  Litomìøice     15/7  
         DAMICO Kristian
55            15/10
       DAMICO Kristian
10   DAMICO Kristian  Sc Praha    
 
15   VITEK Radek  Sc Praha
       VITEK Radek
50         
         VITEK Radek
47            15/11
       HAJEK Tomas  
18   HAJEK Tomas  Sc Praha      
           VARGA Peter
31   DOKSANSKÝ Adam  Sc Praha         15/7
       DOKSANSKÝ Adam  
34   SOCHOR Miroslav  Uh.Hradis.     15/11  
         VARGA Peter
63            15/9
       VARGA Peter
 VARGA Peter  Sc Praha    

Poøadí, kolo è. 1

 Poø.   Pøíjmení   Jméno   Národ   Klub   Vít/záp   Ind.   Zd   Skupina 
 1   KULT   Pavel      SC PRAHA   1,000   26   30   postupující 
 2   VARGA   Peter      SC PRAHA   1,000   23   30   postupující 
 2   STERBA   Krystof      DUKLA OLOMOUC   1,000   23   30   postupující 
 4   CERNY   Petr      FC KARLÍN   1,000   21   25   postupující 
 5   HOSKOVEC   Vaclav      FC KARLÍN   1,000   20   25   postupující 
 6   RUBES   Martin      K.VARY   1,000   19   30   postupující 
 7   CIGANIK   Ondrej      FC KARLÍN   1,000   18   25   postupující 
 8   KRAUS   Peter      UK BRATISLAVA   0,833   14   27   postupující 
 9   UHRICEK   David      UH.HRADIS.   0,833   13   27   postupující 
 10   DAMICO   Kristian      SC PRAHA   0,833   9   27   postupující 
 11   HLASEK   Vaclav      SC PRAHA   0,800   12   23   postupující 
 12   PAXA   Pavel      DUKLA OLOMOUC   0,800   11   22   postupující 
 13   RYBAR   Jan      SC PRAHA   0,800   8   22   postupující 
 14   PAXA   Ondrej      DUKLA OLOMOUC   0,800   8   20   postupující 
 15   VITEK   Radek      SC PRAHA   0,800   6   21   postupující 
 16   CIPÁR   Jan      BŠK MARTINENGO   0,667   7   25   postupující 
 17   KUCIK   Radim      UH.HRADIS.   0,667   4   23   postupující 
 18   HAJEK   Tomas      SC PRAHA   0,667   2   22   postupující 
 19   KOŠEK   Ondøej      FC KARLÍN   0,667   2   21   postupující 
 20   MELICHAR   Daniel      SC PRAHA   0,600   6   19   postupující 
 21   ŠIMEK   Jiøí      UH.HRADIS.   0,600   4   21   postupující 
 22   PECHAR   Marek      SC PRAHA   0,600   3   20   postupující 
 23   KOS   Ondrej      DEJVICE   0,600   3   19   postupující 
 24   SUBERT   Jan      SC PRAHA   0,600   0   16   postupující 
 25   NOVOTNY   Jiri      SC PRAHA   0,500   2   24   postupující 
 26   ŠTÌPÁN   Rudolf      DEJVICE   0,500   -2   22   postupující 
 27   BOHÁÈ   Michal      FC KARLÍN   0,500   -8   18   postupující 
 28   HLAVA   Marek      HFUK PRAHA   0,400   -2   15   postupující 
 29   MOUCHA   František      LITOMÌØICE   0,400   -4   17   postupující 
 30   FERKL   Albert      DEJVICE   0,333   -1   22   postupující 
 31   DOKSANSKÝ   Adam      SC PRAHA   0,333   -2   20   postupující 
 32   ŠTAMPACH   Ervín      FC KARLÍN   0,333   -4   20   postupující 
 33   BLASCHKA   Šimon      FC KARLÍN   0,333   -4   18   postupující 
 34   SOCHOR   Miroslav      UH.HRADIS.   0,333   -6   20   postupující 
 35   KINSKÝ   Jan      LITOMÌØICE   0,333   -7   19   postupující 
 36   TOVARYŠ   Jan      SC PRAHA   0,333   -7   18   postupující 
 37   WIJAS   Piotr      FC KARLÍN   0,333   -9   17   postupující 
 38   KACAFÍREK   Jan      SC PRAHA   0,333   -9   16   postupující 
 39   VEDRAL   Matyáš      K.VARY   0,200   -6   15   postupující 
 40   OLSAK   Matej      SC PRAHA   0,200   -10   11   postupující 
 41   ŽÁÈEK   Sebastian      FC KARLÍN   0,200   -12   10   postupující 
 42   STRNAD   Ondøej      LITOMÌØICE   0,200   -13   11   postupující 
 43   STRNAD   Jonáš      LITOMÌØICE   0,200   -13   9   vyøazen 
 44   KOTLABA   Matìj      SC PRAHA   0,200   -15   8   vyøazen 
 45   DRBOHLAV   Michal      FC KARLÍN   0,167   -12   13   vyøazen 
 46   ÈAPEK   Jan      LITOMÌØICE   0,167   -16   11   vyøazen 
 47   HOUŠA   Mikoláš      DEJVICE   0,000   -12   11   vyøazen 
 48   LONÈÁK   Jan      LITOMÌØICE   0,000   -15   11   vyøazen 
 49   LINHART   Vojtìch      LITOMÌØICE   0,000   -16   9   vyøazen 
 50   SLÁMA   Voltìch      DEJVICE   0,000   -17   8   vyøazen 
 51   PANOCHA   David      DEJVICE   0,000   -19   11   vyøazen 
 52   BENEŠ   Jan      LITOMÌØICE   0,000   -23   7   vyøazen 

Skupiny, kolo è. 1

  Skupina è. 1                     V/Z Index ZD
KOŠEK Ondøej Fc Karlín     V V V 0 1 V   4/6 2 21
TOVARYŠ Jan Sc Praha   2   V V 1 2 3   2/6 -7 18
PANOCHA David Dejvice   0 4   3 0 1 3   0/6 -19 11
WIJAS Piotr Fc Karlín   3 1 V   1 2 V   2/6 -9 17
KULT Pavel Sc Praha   V V V V   V V   6/6 26 30
KRAUS Peter Uk Bratislava   V V V V 2   V   5/6 14 27
KINSKÝ Jan Litomìøice   4 V V 3 0 2     2/6 -7 19

 

  Skupina è. 2                     V/Z Index ZD
DOKSANSKÝ Adam Sc Praha     4 3 2 1 V V   2/6 -2 20
SOCHOR Miroslav Uh.Hradis.   V   2 3 1 V 4   2/6 -6 20
CIPÁR Jan Bšk Martinengo   V V   2 3 V V   4/6 7 25
DAMICO Kristian Sc Praha   V V V   2 V V   5/6 9 27
RUBES Martin K.Vary   V V V V   V V   6/6 19 30
BENEŠ Jan Litomìøice   0 2 1 4 0   0   0/6 -23 7
ŠTAMPACH Ervín Fc Karlín   2 V 2 2 4 V     2/6 -4 20

 

  Skupina è. 3                     V/Z Index ZD
HAJEK Tomas Sc Praha     V 1 V V 1 V   4/6 2 22
ŠTÌPÁN Rudolf Dejvice   2   3 V V 2 V   3/6 -2 22
UHRICEK David Uh.Hradis.   V V   V V 2 V   5/6 13 27
KACAFÍREK Jan Sc Praha   2 2 2   V 0 V   2/6 -9 16
DRBOHLAV Michal Fc Karlín   3 4 0 4   1 V1   1/6 -12 13
STERBA Krystof Dukla Olomouc   V V V V V   V   6/6 23 30
LONÈÁK Jan Litomìøice   3 3 3 1 0 1     0/6 -15 11

 

  Skupina è. 4                   V/Z Index ZD
KOTLABA Matìj Sc Praha     0 0 V 3 0   1/5 -15 8
MELICHAR Daniel Sc Praha   V   V V 3 1   3/5 6 19
KOS Ondrej Dejvice   V 3   V V 1   3/5 3 19
LINHART Vojtìch Litomìøice   3 0 2   1 3   0/5 -16 9
ŠIMEK Jiøí Uh.Hradis.   V V 4 V   2   3/5 4 21
CIGANIK Ondrej Fc Karlín   V V V V V     5/5 18 25

 

  Skupina è. 5                     V/Z Index ZD
BOHÁÈ Michal Fc Karlín     V V V 1 2 0   3/6 -8 18
NOVOTNY Jiri Sc Praha   4   V V 3 V 2   3/6 2 24
FERKL Albert Dejvice   4 2   V 2 V 4   2/6 -1 22
BLASCHKA Šimon Fc Karlín   3 3 2   0 V V   2/6 -4 18
VARGA Peter Sc Praha   V V V V   V V   6/6 23 30
ÈAPEK Jan Litomìøice   V 2 1 0 0   3   1/6 -16 11
KUCIK Radim Uh.Hradis.   V V V 2 1 V     4/6 4 23

 

  Skupina è. 6                   V/Z Index ZD
PECHAR Marek Sc Praha     V V V 3 2   3/5 3 20
OLSAK Matej Sc Praha   4   V 2 0 0   1/5 -10 11
SLÁMA Voltìch Dejvice   0 1   4 1 2   0/5 -17 8
MOUCHA František Litomìøice   3 V V   1 3   2/5 -4 17
HOSKOVEC Vaclav Fc Karlín   V V V V   V   5/5 20 25
PAXA Ondrej Dukla Olomouc   V V V V 0     4/5 8 20

 

  Skupina è. 7                   V/Z Index ZD
RYBAR Jan Sc Praha     2 V V V V   4/5 8 22
HLASEK Vaclav Sc Praha   V   V V V 3   4/5 12 23
STRNAD Jonáš Litomìøice   3 0   1 V 0   1/5 -13 9
VEDRAL Matyáš K.Vary   3 4 V   2 1   1/5 -6 15
ŽÁÈEK Sebastian Fc Karlín   1 0 2 V   2   1/5 -12 10
PAXA Pavel Dukla Olomouc   2 V V V V     4/5 11 22

 

  Skupina è. 8                   V/Z Index ZD
VITEK Radek Sc Praha     V V V V 1   4/5 6 21
SUBERT Jan Sc Praha   1   V V V4 1   3/5 0 16
HLAVA Marek Hfuk Praha   3 3   V V4 0   2/5 -2 15
STRNAD Ondøej Litomìøice   3 1 1   V 1   1/5 -13 11
HOUŠA Mikoláš Dejvice   3 2 1 4   1   0/5 -12 11
CERNY Petr Fc Karlín   V V V V V     5/5 21 25

 
Document Engarde - 6.4.2008 20:08:15
 

Žádné komentáře
 
Akékoľvek pripomienky, návrhy na zlepšenie alebo materiál posielajte na mail: ardil@zoznam.sk