Šermiarsky klub Slávia UK Bratislava

ŠH Mladosť Trnavská ulica č. 39, Bratislava - 832 96, SLOVAKIA tel.: +421 2 59353287, fax: +421 2 54416 035

Tima Cup Karlovy Vary

Seniorky

Tima Cup 2008
kord seniorky
18.10.2008

Celkové pořadí

 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   DOUBOVÁ   Daniela      DUKLA OLOMOUC 
 2   LOVISEK   Judit      SLAVIA UK BRAT 
 3   OLEXOVÁ   Martina      USK 
 3   STEFFLOVÁ   Tereza      USK 
 5   ČAPKOVÁ   Barbora      DUKLA OLOMOUC 
 6   SOMOGYIOVA   Lucia      SLAVIA UK BRAT 
 7   VACÍNOVÁ   Gabriela      USK 
 8   CISTA   Martina      SLAVIA UK BRAT 
 9   SMUTNÁ   Tereza      USK 
 10   DOUBOVÁ   Dominika      DUKLA OLOMOUC 
 11   TOMINOVÁ   Marcela      DUKLA OLOMOUC 
 12   KRESINOVA   Zlata      PÍSEK 
 13   JÍLKOVÁ   Klára      PLZEŇ 
 14   AUJESKA   Karolina      SLAVIA UK BRAT 
 15   LETENAYOVA   Kristina      SLAVIA UK BRAT 
 16   POKORNÁ   Veronika      VRŠOVICE 
 17   MYŠKOVÁ   Petra      K.VARY 
 18   PĚCHOVOVÁ   Michaela      K.VARY 
 19   FARKASOVA   Kristina      SLAVIA UK BRAT 
 20   KAMENIŠČÁKOVÁ   Ida      EKONOM 
 21   ONDRACKOVA   Natalie      K.VARY 
 22   MICKOVÁ   Andrea      USK 
 23   SEIDLOVÁ   Lenka      DEJVICE 
 24   LINDEROVA   Nina      SLAVIA UK BRAT 
 25   RUBEŠOVÁ   Tereza      K.VARY 
 26   HABRYCHOVÁ   Eva      PLZEŇ 
 27   MULLEROVA   Sona      PLZEŇ 
 28   HORNOVA   Lucie      K.VARY 
 29   REPKINA   Maria      DEJVICE 
 30   MOROVÁ   Jana      EKONOM 
 31   KRAUSOVÁ   Petra      VRŠOVICE 
 32   JEŽKOVÁ   Slávka      EKONOM 
 33   KUBOVÁ   Tereza      K.VARY 
 34   POVAŽANOVÁ   Eva      K.VARY 

      Eleminace 32

 DOUBOVÁ Daniela  Dukla Olomouc
       DOUBOVÁ Daniela
32         
         DOUBOVÁ Daniela
17   KAMENIŠČÁKOVÁ Ida  Ekonom       15/10
       JÍLKOVÁ Klára  
16   JÍLKOVÁ Klára  Plzeň     15/11  
           DOUBOVÁ Daniela
 VACÍNOVÁ Gabriela  Usk         15/9
       VACÍNOVÁ Gabriela    
24   LINDEROVA Nina  Slavia Uk Brat     15/9    
         VACÍNOVÁ Gabriela  
25   RUBEŠOVÁ Tereza  K.Vary       14/10  
       TOMINOVÁ Marcela    
 TOMINOVÁ Marcela  Dukla Olomouc     15/11    
             DOUBOVÁ Daniela
 DOUBOVÁ Dominika  Dukla Olomouc           15/13
       DOUBOVÁ Dominika      
28               
         CISTA Martina    
21   MICKOVÁ Andrea  Usk       15/14    
       CISTA Martina      
12   CISTA Martina  Slavia Uk Brat     15/13      
           STEFFLOVÁ Tereza  
13   PĚCHOVOVÁ Michaela  K.Vary         15/11  
       LETENAYOVA Kristina      
20   LETENAYOVA Kristina  Slavia Uk Brat     14/13      
         STEFFLOVÁ Tereza    
29            15/12    
       STEFFLOVÁ Tereza      
 STEFFLOVÁ Tereza  Usk          
               DOUBOVÁ Daniela
 SMUTNÁ Tereza  Usk             15/13
       SMUTNÁ Tereza      
30               
         OLEXOVÁ Martina    
19   ONDRACKOVA Natalie  K.Vary       15/10    
       OLEXOVÁ Martina      
14   OLEXOVÁ Martina  Usk     15/8      
           OLEXOVÁ Martina  
11   MYŠKOVÁ Petra  K.Vary         15/10  
       POKORNÁ Veronika      
22   POKORNÁ Veronika  Vršovice     15/11      
         SOMOGYIOVA Lucia    
27   MULLEROVA Sona  Plzeň       15/9    
       SOMOGYIOVA Lucia      
 SOMOGYIOVA Lucia  Slavia Uk Brat     15/4      
             LOVISEK Judit
 LOVISEK Judit  Slavia Uk Brat           15/12
       LOVISEK Judit    
26   HABRYCHOVÁ Eva  Plzeň     15/6    
         LOVISEK Judit  
23   SEIDLOVÁ Lenka  Dejvice       15/11  
       KRESINOVA Zlata    
10   KRESINOVA Zlata  Písek     15/14    
           LOVISEK Judit
15   FARKASOVA Kristina  Slavia Uk Brat         15/10
       AUJESKA Karolina  
18   AUJESKA Karolina  Slavia Uk Brat     13/9  
         ČAPKOVÁ Barbora
31            15/8
       ČAPKOVÁ Barbora
 ČAPKOVÁ Barbora  Dukla Olomouc    

Pořadí, kolo č. 1

 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub   Vít/záp   Ind.   Zd   Skupina 
 1   DOUBOVÁ   Daniela      DUKLA OLOMOUC   1.000   17   30   postupující 
 2   ČAPKOVÁ   Barbora      DUKLA OLOMOUC   1.000   14   25   postupující 
 3   SMUTNÁ   Tereza      USK   0.833   14   29   postupující 
 4   STEFFLOVÁ   Tereza      USK   0.833   12   29   postupující 
 5   DOUBOVÁ   Dominika      DUKLA OLOMOUC   0.833   11   29   postupující 
 6   SOMOGYIOVA   Lucia      SLAVIA UK BRAT   0.833   11   28   postupující 
 7   LOVISEK   Judit      SLAVIA UK BRAT   0.833   11   27   postupující 
 8   TOMINOVÁ   Marcela      DUKLA OLOMOUC   0.833   8   28   postupující 
 9   VACÍNOVÁ   Gabriela      USK   0.833   3   26   postupující 
 10   KRESINOVA   Zlata      PÍSEK   0.800   5   24   postupující 
 11   MYŠKOVÁ   Petra      K.VARY   0.667   10   26   postupující 
 12   CISTA   Martina      SLAVIA UK BRAT   0.667   6   27   postupující 
 13   PĚCHOVOVÁ   Michaela      K.VARY   0.667   5   25   postupující 
 14   OLEXOVÁ   Martina      USK   0.500   9   24   postupující 
 15   FARKASOVA   Kristina      SLAVIA UK BRAT   0.500   0   22   postupující 
 16   JÍLKOVÁ   Klára      PLZEŇ   0.500   -1   24   postupující 
 17   KAMENIŠČÁKOVÁ   Ida      EKONOM   0.500   -1   20   postupující 
 18   AUJESKA   Karolina      SLAVIA UK BRAT   0.500   -3   19   postupující 
 19   ONDRACKOVA   Natalie      K.VARY   0.500   -5   20   postupující 
 20   LETENAYOVA   Kristina      SLAVIA UK BRAT   0.400   -1   17   postupující 
 21   MICKOVÁ   Andrea      USK   0.400   -2   19   postupující 
 22   POKORNÁ   Veronika      VRŠOVICE   0.333   -4   19   postupující 
 23   SEIDLOVÁ   Lenka      DEJVICE   0.333   -5   20   postupující 
 24   LINDEROVA   Nina      SLAVIA UK BRAT   0.333   -7   21   postupující 
 25   RUBEŠOVÁ   Tereza      K.VARY   0.200   -7   17   postupující 
 26   HABRYCHOVÁ   Eva      PLZEŇ   0.200   -9   15   postupující 
 27   MULLEROVA   Sona      PLZEŇ   0.167   -5   22   postupující 
 28   HORNOVA   Lucie      K.VARY   0.167   -9   20   vyřazena 
 29   REPKINA   Maria      DEJVICE   0.167   -10   18   vyřazena 
 30   MOROVÁ   Jana      EKONOM   0.167   -11   18   vyřazena 
 31   KRAUSOVÁ   Petra      VRŠOVICE   0.167   -11   17   vyřazena 
 32   JEŽKOVÁ   Slávka      EKONOM   0.167   -13   16   vyřazena 
 33   KUBOVÁ   Tereza      K.VARY   0.167   -13   14   vyřazena 
 34   POVAŽANOVÁ   Eva      K.VARY   0.000   -19   11   vyřazena 

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1                     V/Z Index ZD
MYŠKOVÁ Petra K.Vary     V 3 V V 3 V   4/6 10 26
MOROVÁ Jana Ekonom   0   4 V 3 4 2   1/6 -11 18
VACÍNOVÁ Gabriela Usk   V V   V V 1 V   5/6 3 26
HORNOVA Lucie K.Vary   4 4 4   V 1 2   1/6 -9 20
REPKINA Maria Dejvice   1 V 3 4   2 3   1/6 -10 18
DOUBOVÁ Daniela Dukla Olomouc   V V V V V   V   6/6 17 30
FARKASOVA Kristina Slavia Uk Brat   1 V 4 V V 2     3/6 0 22

 

  Skupina č. 2                     V/Z Index ZD
LOVISEK Judit Slavia Uk Brat     V V 4 V V3 V   5/6 11 27
SEIDLOVÁ Lenka Dejvice   3   4 2 1 V V   2/6 -5 20
KAMENIŠČÁKOVÁ Ida Ekonom   1 V   V 4 0 V   3/6 -1 20
AUJESKA Karolina Slavia Uk Brat   V V 1   2 1 V   3/6 -3 19
TOMINOVÁ Marcela Dukla Olomouc   4 V V V4   V V   5/6 8 28
OLEXOVÁ Martina Usk   2 3 V V 4   V   3/6 9 24
POVAŽANOVÁ Eva K.Vary   1 2 1 2 4 1     0/6 -19 11

 

  Skupina č. 3                     V/Z Index ZD
ONDRACKOVA Natalie K.Vary     V V 1 V 1 3   3/6 -5 20
KRAUSOVÁ Petra Vršovice   3   2 4 V 1 2   1/6 -11 17
MULLEROVA Sona Plzeň   4 V   3 4 3 3   1/6 -5 22
PĚCHOVOVÁ Michaela K.Vary   V V V   V 3 2   4/6 5 25
LINDEROVA Nina Slavia Uk Brat   3 3 V 2   V 3   2/6 -7 21
STEFFLOVÁ Tereza Usk   V V V V 4   V   5/6 12 29
DOUBOVÁ Dominika Dukla Olomouc   V V V V V 4     5/6 11 29

 

  Skupina č. 4                     V/Z Index ZD
CISTA Martina Slavia Uk Brat     3 V 4 V V V   4/6 6 27
JÍLKOVÁ Klára Plzeň   V   4 4 V V 1   3/6 -1 24
JEŽKOVÁ Slávka Ekonom   3 V   0 2 2 4   1/6 -13 16
SOMOGYIOVA Lucia Slavia Uk Brat   V V V   V V 3   5/6 11 28
POKORNÁ Veronika Vršovice   3 4 V 1   V 1   2/6 -4 19
KUBOVÁ Tereza K.Vary   1 3 V 3 1   1   1/6 -13 14
SMUTNÁ Tereza Usk   4 V V V V V     5/6 14 29

 

  Skupina č. 5                   V/Z Index ZD
KRESINOVA Zlata Písek     4 V V V V   4/5 5 24
ČAPKOVÁ Barbora Dukla Olomouc   V   V V V V   5/5 14 25
HABRYCHOVÁ Eva Plzeň   4 2   1 3 V   1/5 -9 15
LETENAYOVA Kristina Slavia Uk Brat   3 1 V   3 V   2/5 -1 17
MICKOVÁ Andrea Usk   3 2 V V   4   2/5 -2 19
RUBEŠOVÁ Tereza K.Vary   4 2 4 2 V     1/5 -7 17

Aktivita rozhodčích

 Příjmení   Jméno   Národ   Kategorie   Skup.   Záp.   Final 
 DOUBA            1   4   0 
 KRUPAR ML            1   5   3 
 KRUPAR ST            1   5   4 
 MYSKA            0   3   0 
 OLEXA            1   2   0 
 RUBES            1   0   0 
Žádné komentáře
 
Akékoľvek pripomienky, návrhy na zlepšenie alebo materiál posielajte na mail: ardil@zoznam.sk