Šermiarsky klub Slávia UK Bratislava

ŠH Mladosť Trnavská ulica č. 39, Bratislava - 832 96, SLOVAKIA tel.: +421 2 59353287, fax: +421 2 54416 035

Tima Cup Karlovy Vary

Seniori 25.10.08

zpet do kalendare

40. Lazensky pohar
Karlovy Vary 25.10.2008
Mezinárodní turnaj v kordu muzi

Celkové pořadí

 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   BERAN   Jiri   CZE   SC PRAHA 
 2   SZENYI   Peter   HUN   MTK 
 3   KUBICEK   Tomas   CZE   D.OLOMOUC 
 3   REDLI   Andras   HUN   BALATON 
 5   KULCSAR   Krisztislav   HUN   HONVED 
 6   SOMFAI   Peter   HUN   MTK 
 7   LESZCZINSKI   Marek   POL   PIAST GLIW 
 8   SEIDL   Julian   CZE   DEJVICE 
 9   JEZYK   Bartlomiej   POL   KKS KRAKOW 
 10   MATHE   J   AUT   BALMUNG 
 11   CAPEK   Martin   CZE   SC PRAHA 
 12   SOCHOR   Frantisek   CZE   USK 
 13   NYCZ   Mateus   POL   PIAST GLIW 
 14   SZEGEDI   Zoltan   HUN   MTK 
 15   BANDURSKI   Przemyslaw   POL   PIAST GLIW 
 16   REZANKA   Ota   CZE   K.VARY 
 17   JUNGMANN   Ales   CZE   SC PRAHA 
 18   KASE   Stepan   CZE   USK 
 19   RENTENBERGER   A   AUT   BALMUNG 
 20   AMBROZ   Jakub   CZE   USK 
 21   CHALOUPKA   Ales   CZE   SC PRAHA 
 22   DITRICH   Jan   CZE   UH.HRAD. 
 23   MICHALIK   Michal   CZE   D.PRAHA 
 24   HOFMAN   David   CZE   USK 
 25   SEBESTA   Marek   CZE   SC PRAHA 
 26   KUF   Jan   CZE   D.PRAHA 
 27   PITRA   Pavel   CZE   SC PRAHA 
 28   KRAJSA   Tomas   CZE   LITOM. 
 29   KRUPAR   Petr   CZE   K.VARY 
 30   ZYKA   Martin   CZE   USK 
 31   HEIDINGSFELD   Marek   CZE   D.OLOMOUC 
 32   SEDIVY   Jan   CZE   PISEK 
 33   KUBEC   Zdenek   CZE   SC PRAHA 
 34   KOURIL   Jan   CZE   UH.HRAD. 
 35   POKORNY   Richard   CZE   HUMAN. 
 36   KOSC   Ivan   SVK   UK BRATISLAV 
 37   CUPR   Michal   CZE   LITOM. 
 38   HERDA   Jan   CZE   USK 
 39   DANA   Petr   CZE   USK 
 40   ENGEL   N   AUT   BALMUNG 
 41   BERKA   Adam   SVK   BSK BRATISL 
 42   KUSTKA   Jakub   CZE   D.OLOMOUC 
 43   GENZER   Jiri   CZE   EKONOM 
 44   KOVARIK   Tomas   CZE   USK 
 45   HORN   David   CZE   K.VARY 
 46   COUFAL   Martin   CZE   FC BELI 
 47   COUFAL   Zdenek   CZE   SC PRAHA 
 48   KARASEK   Libor   CZE   UH.HRAD. 
 49   DOSTAL   Vaclav   CZE   HUMAN. 
 49   KRMASEK   Ondrej   CZE   PLZEN 
 51   STOCEK   Jan   CZE   LIBER. 
 52   SAWICKI   Michal   POL   LEGIA VARSOVIE 
 53   CASNY   D   AUT   FUL 
 54   BALKO SEN   Stefan   CZE   LITOM. 
 55   KNAP   Ladislav   CZE   LIBER. 
 56   WRONA   Kamil   POL   KKS KRAKOW 
 57   ANDRLE   David   CZE   D.PRAHA 
 58   DROZD   Michal   POL   KKS KRAKOW 
 59   HOYER   Martin   CZE   SC PRAHA 
 60   FABER   Marcel   CZE   LIBER. 
 61   JINDRA   Jan   CZE   MOPE PRAHA 
 61   SEDIVY   Petr   CZE   PISEK 
 63   KUCERA   Jan   CZE   K.VARY 
 64   SNOPEK   Miroslav   CZE   UH.HRAD. 
 65   KAIZER   Michal   CZE   SC PRAHA 
 66   MAKOVEC   Ondrej   CZE   HUMAN. 
 67   TYLECEK   Libor   CZE   EKONOM 
 68   FOLDES   Tomas   CZE   D.OLOMOUC 
 69   HAVEL   Radek   CZE   HUMAN. 
 70   KINDL   David   CZE   D.PRAHA 
 71   KLSAK   Adam   CZE   K.VARY 
 72   GRIPAS   Artiom   POL   LEGIA VARSOVIE 
 73   VUJTECH   Jan   CZE   USK 
 74   KOPLIK   Dan   CZE   SC PRAHA 
 75   TRCKA   Roman   CZE   D.OLOMOUC 
 76   LNENICKA   Petr   CZE   BRNO 
 77   HUEBNER   Jan   POL   KKS KRAKOW 
 78   HOLEK   Petr   CZE   K.VARY 
 79   SERATOVSKY   Jiri   CZE   K.VARY 
 80   LAPCIK   Jiri   CZE   DEJVICE 
 81   DUSEK   Simon   CZE   DEJVICE 
 82   BURJAK   Miroslav   CZE   PISEK 
 83   HAVEL   David   CZE   HUMAN. 
 84   HORACEK   Michal   CZE   MOPE PRAHA 
 85   CERNY   Jiri   CZE   BANIK MOST 
 86   BALKO JUN   Stefan   CZE   TEPLICE 
 87   WESEMANN   Jorg   GER   MARKTREDWITZ 
 88   VALKOVIC   Martin   CZE   SC PRAHA 
 88   HANOUSEK   Jaroslav   CZE   VRSOV. 
 88   GOLIS   Mateus   POL   PIAST GLIW 
 88   HRICKO   Ondrej   CZE   K.VARY 
 92   KARKALIK   Matej   SVK   BSK BRATISL 
 93   HOLY   Pavel   CZE   D.PRAHA 
 94   BIEBL   Karel   CZE   TEPLICE 
 95   BODO   Jiri   CZE   LITOM. 
 95   CIMPA   Miroslav   CZE   S-PLZEN 

      Eliminace 16

 JEZYK Bartlomiej  POL
       LESZCZINSKI Marek
16   LESZCZINSKI Marek  POL     15/12
         BERAN Jiri
 BERAN Jiri  CZE       15/8
       BERAN Jiri  
 SOCHOR Frantisek  CZE     15/12  
           BERAN Jiri
 REDLI Andras  HUN         11/8
       REDLI Andras    
12   BANDURSKI Przemyslaw  POL     15/5    
         REDLI Andras  
13   REZANKA Ota  CZE       5/2  
       KULCSAR Krisztislav    
 KULCSAR Krisztislav  HUN     15/6    
             BERAN Jiri
 KUBICEK Tomas  CZE           11/7
       KUBICEK Tomas    
14   SZEGEDI Zoltan  HUN     15/11    
         KUBICEK Tomas  
11   SEIDL Julian  CZE       15/8  
       SEIDL Julian    
 CAPEK Martin  CZE     13/12    
           SZENYI Peter
 SOMFAI Peter  HUN         15/10
       SOMFAI Peter  
10   NYCZ Mateus  POL     15/9  
         SZENYI Peter
15   SZENYI Peter  HUN       15/9
       SZENYI Peter
 MATHE J  AUT     15/12

      Eliminace 128

 JEZYK Bartlomiej  POL
       JEZYK Bartlomiej
128         
         JEZYK Bartlomiej
65   HAVEL Radek  CZE       15/12
       FABER Marcel  
64   FABER Marcel  CZE     15/2  
           JEZYK Bartlomiej
33   PITRA Pavel  CZE         15/13
       PITRA Pavel  
96           
         PITRA Pavel
97            15/8
       ENGEL N
32   ENGEL N  AUT    
 
17   LESZCZINSKI Marek  POL
       LESZCZINSKI Marek
112         
         LESZCZINSKI Marek
81            15/9
       KARASEK Libor  
48   KARASEK Libor  CZE      
           LESZCZINSKI Marek
49   KRMASEK Ondrej  CZE         15/8
       KRMASEK Ondrej  
80           
         CHALOUPKA Ales
113            15/12
       CHALOUPKA Ales
16   CHALOUPKA Ales  CZE    
 
 BERAN Jiri  CZE
       BERAN Jiri
120         
         BERAN Jiri
73            15/9
       WRONA Kamil  
56   WRONA Kamil  POL      
           BERAN Jiri
41   HEIDINGSFELD Marek  CZE         15/5
       HEIDINGSFELD Marek  
88           
         HEIDINGSFELD Marek
105            15/13
       KOSC Ivan
24   KOSC Ivan  SVK    
 
25   CUPR Michal  CZE
       CUPR Michal
104         
         ZYKA Martin
89            15/10
       ZYKA Martin  
40   ZYKA Martin  CZE      
           SOCHOR Frantisek
57   ANDRLE David  CZE         15/9
       ANDRLE David  
72           
         SOCHOR Frantisek
121            15/4
       SOCHOR Frantisek
 SOCHOR Frantisek  CZE    
 
 REDLI Andras  HUN
       REDLI Andras
124         
         REDLI Andras
69   KUCERA Jan  CZE       13/7
       KUCERA Jan  
60   MAKOVEC Ondrej  CZE     15/13  
           REDLI Andras
37   GENZER Jiri  CZE         15/10
       GENZER Jiri  
92           
         HOFMAN David
101            15/12
       HOFMAN David
28   HOFMAN David  CZE    
 
21   BANDURSKI Przemyslaw  POL
       BANDURSKI Przemyslaw
108         
         BANDURSKI Przemyslaw
85            15/3
       COUFAL Martin  
44   COUFAL Martin  CZE      
           BANDURSKI Przemyslaw
53   CASNY D  AUT         15/12
       CASNY D  
76           
         KASE Stepan
117            15/14
       KASE Stepan
12   KASE Stepan  CZE    
 
13   RENTENBERGER A  AUT
       RENTENBERGER A
116         
         RENTENBERGER A
77            10/6
       SAWICKI Michal  
52   SAWICKI Michal  POL      
           REZANKA Ota
45   REZANKA Ota  CZE         15/9
       REZANKA Ota  
84           
         REZANKA Ota
109            15/8
       KOURIL Jan
20   KOURIL Jan  CZE    
 
29   SEBESTA Marek  CZE
       SEBESTA Marek
100         
         SEBESTA Marek
93            15/13
       KUSTKA Jakub  
36   KUSTKA Jakub  CZE      
           KULCSAR Krisztislav
61   HOYER Martin  CZE         15/13
       HOYER Martin  
68   KINDL David  CZE     15/8  
         KULCSAR Krisztislav
125            15/9
       KULCSAR Krisztislav
 KULCSAR Krisztislav  HUN    
 
 KUBICEK Tomas  CZE
       KUBICEK Tomas
126         
         KUBICEK Tomas
67   SEDIVY Petr  CZE       15/5
       SEDIVY Petr  
62   TYLECEK Libor  CZE     15/5  
           KUBICEK Tomas
35   KRAJSA Tomas  CZE         15/9
       KRAJSA Tomas  
94           
         KRAJSA Tomas
99            15/14
       DANA Petr
30   DANA Petr  CZE    
 
19   KUBEC Zdenek  CZE
       KUBEC Zdenek
110         
         SEDIVY Jan
83            15/9
       SEDIVY Jan  
46   SEDIVY Jan  CZE      
           SZEGEDI Zoltan
51   STOCEK Jan  CZE         15/7
       STOCEK Jan  
78           
         SZEGEDI Zoltan
115            15/8
       SZEGEDI Zoltan
14   SZEGEDI Zoltan  HUN    
 
11   JUNGMANN Ales  CZE
       JUNGMANN Ales
118         
         JUNGMANN Ales
75            15/7
       BALKO SEN Stefan  
54   BALKO SEN Stefan  CZE      
           SEIDL Julian
43   SEIDL Julian  CZE         15/14
       SEIDL Julian  
86           
         SEIDL Julian
107            15/10
       POKORNY Richard
22   POKORNY Richard  CZE    
 
27   HERDA Jan  CZE
       HERDA Jan
102         
         KRUPAR Petr
91            15/10
       KRUPAR Petr  
38   KRUPAR Petr  CZE      
           CAPEK Martin
59   KAIZER Michal  CZE         15/9
       SNOPEK Miroslav  
70   SNOPEK Miroslav  CZE     15/8  
         CAPEK Martin
123            15/14
       CAPEK Martin
 CAPEK Martin  CZE    
 
 SOMFAI Peter  HUN
       SOMFAI Peter
122         
         SOMFAI Peter
71            15/5
       DROZD Michal  
58   DROZD Michal  POL      
           SOMFAI Peter
39   KOVARIK Tomas  CZE         15/8
       KOVARIK Tomas  
90           
         MICHALIK Michal
103            15/12
       MICHALIK Michal
26   MICHALIK Michal  CZE    
 
23   DITRICH Jan  CZE
       DITRICH Jan
106         
         DITRICH Jan
87            15/12
       HORN David  
42   HORN David  CZE      
           NYCZ Mateus
55   KNAP Ladislav  CZE         15/8
       KNAP Ladislav  
74           
         NYCZ Mateus
119            15/5
       NYCZ Mateus
10   NYCZ Mateus  POL    
 
15   AMBROZ Jakub  CZE
       AMBROZ Jakub
114         
         AMBROZ Jakub
79            15/5
       DOSTAL Vaclav  
50   DOSTAL Vaclav  CZE      
           SZENYI Peter
47   COUFAL Zdenek  CZE         15/9
       COUFAL Zdenek  
82           
         SZENYI Peter
111            15/14
       SZENYI Peter
18   SZENYI Peter  HUN    
 
31   KUF Jan  CZE
       KUF Jan
98         
         KUF Jan
95            15/11
       BERKA Adam  
34   BERKA Adam  SVK      
           MATHE J
63   FOLDES Tomas  CZE         15/9
       JINDRA Jan  
66   JINDRA Jan  CZE     15/10  
         MATHE J
127            15/9
       MATHE J
 MATHE J  AUT    

Pořadí, kolo č. 1

 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub   Vít/záp   Ind.   Zd   Skupina 
 1   JEZYK   Bartlomiej   POL   KKS KRAKOW   1.000   20   30   postupující 
 2   MATHE   J   AUT   BALMUNG   1.000   19   30   postupující 
 3   KUBICEK   Tomas   CZE   D.OLOMOUC   1.000   18   30   postupující 
 4   KULCSAR   Krisztislav   HUN   HONVED   1.000   17   27   postupující 
 5   REDLI   Andras   HUN   BALATON   1.000   16   30   postupující 
 6   SOMFAI   Peter   HUN   MTK   1.000   16   29   postupující 
 6   CAPEK   Martin   CZE   SC PRAHA   1.000   16   29   postupující 
 8   SOCHOR   Frantisek   CZE   USK   1.000   15   29   postupující 
 9   BERAN   Jiri   CZE   SC PRAHA   1.000   14   25   postupující 
 10   NYCZ   Mateus   POL   PIAST GLIW   0.833   19   27   postupující 
 11   JUNGMANN   Ales   CZE   SC PRAHA   0.833   15   27   postupující 
 12   KASE   Stepan   CZE   USK   0.833   12   26   postupující 
 13   RENTENBERGER   A   AUT   BALMUNG   0.833   12   25   postupující 
 14   AMBROZ   Jakub   CZE   USK   0.833   11   29   postupující 
 14   SZEGEDI   Zoltan   HUN   MTK   0.833   11   29   postupující 
 16   CHALOUPKA   Ales   CZE   SC PRAHA   0.833   11   28   postupující 
 17   LESZCZINSKI   Marek   POL   PIAST GLIW   0.833   10   28   postupující 
 18   SZENYI   Peter   HUN   MTK   0.833   10   26   postupující 
 19   KUBEC   Zdenek   CZE   SC PRAHA   0.833   7   24   postupující 
 20   KOURIL   Jan   CZE   UH.HRAD.   0.800   9   23   postupující 
 21   BANDURSKI   Przemyslaw   POL   PIAST GLIW   0.800   8   21   postupující 
 22   POKORNY   Richard   CZE   HUMAN.   0.800   7   22   postupující 
 23   DITRICH   Jan   CZE   UH.HRAD.   0.667   11   26   postupující 
 24   KOSC   Ivan   SVK   UK BRATISLAV   0.667   10   28   postupující 
 25   CUPR   Michal   CZE   LITOM.   0.667   10   27   postupující 
 26   MICHALIK   Michal   CZE   D.PRAHA   0.667   10   26   postupující 
 27   HERDA   Jan   CZE   USK   0.667   9   25   postupující 
 28   HOFMAN   David   CZE   USK   0.667   8   28   postupující 
 29   SEBESTA   Marek   CZE   SC PRAHA   0.667   8   26   postupující 
 30   DANA   Petr   CZE   USK   0.667   8   24   postupující 
 31   KUF   Jan   CZE   D.PRAHA   0.667   7   26   postupující 
 32   ENGEL   N   AUT   BALMUNG   0.667   7   24   postupující 
 33   PITRA   Pavel   CZE   SC PRAHA   0.667   5   27   postupující 
 34   BERKA   Adam   SVK   BSK BRATISL   0.667   5   26   postupující 
 35   KRAJSA   Tomas   CZE   LITOM.   0.667   5   23   postupující 
 36   KUSTKA   Jakub   CZE   D.OLOMOUC   0.667   4   26   postupující 
 37   GENZER   Jiri   CZE   EKONOM   0.667   4   25   postupující 
 38   KRUPAR   Petr   CZE   K.VARY   0.667   4   24   postupující 
 39   KOVARIK   Tomas   CZE   USK   0.667   3   23   postupující 
 40   ZYKA   Martin   CZE   USK   0.667   3   22   postupující 
 41   HEIDINGSFELD   Marek   CZE   D.OLOMOUC   0.600   3   21   postupující 
 42   HORN   David   CZE   K.VARY   0.600   -2   18   postupující 
 43   SEIDL   Julian   CZE   DEJVICE   0.500   7   25   postupující 
 44   SEDIVY   Jan   CZE   PISEK   0.500   3   23   postupující 
 44   REZANKA   Ota   CZE   K.VARY   0.500   3   23   postupující 
 44   COUFAL   Martin   CZE   FC BELI   0.500   3   23   postupující 
 47   COUFAL   Zdenek   CZE   SC PRAHA   0.500   1   21   postupující 
 48   KARASEK   Libor   CZE   UH.HRAD.   0.500   0   24   postupující 
 49   DOSTAL   Vaclav   CZE   HUMAN.   0.500   0   23   postupující 
 49   KRMASEK   Ondrej   CZE   PLZEN   0.500   0   23   postupující 
 51   STOCEK   Jan   CZE   LIBER.   0.500   0   22   postupující 
 52   SAWICKI   Michal   POL   LEGIA VARSOVIE   0.500   -1   25   postupující 
 53   CASNY   D   AUT   FUL   0.500   -1   23   postupující 
 54   BALKO SEN   Stefan   CZE   LITOM.   0.500   -2   22   postupující 
 55   KNAP   Ladislav   CZE   LIBER.   0.500   -2   21   postupující 
 56   WRONA   Kamil   POL   KKS KRAKOW   0.500   -2   20   postupující 
 57   ANDRLE   David   CZE   D.PRAHA   0.500   -4   20   postupující 
 58   DROZD   Michal   POL   KKS KRAKOW   0.400   -4   16   postupující 
 59   KAIZER   Michal   CZE   SC PRAHA   0.400   -5   18   postupující 
 60   MAKOVEC   Ondrej   CZE   HUMAN.   0.333   -1   21   postupující 
 61   HOYER   Martin   CZE   SC PRAHA   0.333   -2   18   postupující 
 62   TYLECEK   Libor   CZE   EKONOM   0.333   -3   21   postupující 
 63   FOLDES   Tomas   CZE   D.OLOMOUC   0.333   -5   20   postupující 
 64   FABER   Marcel   CZE   LIBER.   0.333   -5   19   postupující 
 65   HAVEL   Radek   CZE   HUMAN.   0.333   -6   18   postupující 
 66   SEDIVY   Petr   CZE   PISEK   0.333   -6   17   postupující 
 66   JINDRA   Jan   CZE   MOPE PRAHA   0.333   -6   17   postupující 
 68   KUCERA   Jan   CZE   K.VARY   0.333   -7   20   postupující 
 68   KINDL   David   CZE   D.PRAHA   0.333   -7   20   postupující 
 70   SNOPEK   Miroslav   CZE   UH.HRAD.   0.333   -8   19   postupující 
 71   KLSAK   Adam   CZE   K.VARY   0.333   -8   16   vyřazen 
 72   GRIPAS   Artiom   POL   LEGIA VARSOVIE   0.333   -8   15   vyřazen 
 73   VUJTECH   Jan   CZE   USK   0.333   -9   17   vyřazen 
 74   KOPLIK   Dan   CZE   SC PRAHA   0.200   -2   20   vyřazen 
 75   TRCKA   Roman   CZE   D.OLOMOUC   0.200   -6   16   vyřazen 
 76   LNENICKA   Petr   CZE   BRNO   0.200   -6   15   vyřazen 
 77   HUEBNER   Jan   POL   KKS KRAKOW   0.167   -9   19   vyřazen 
 78   HOLEK   Petr   CZE   K.VARY   0.167   -9   18   vyřazen 
 79   SERATOVSKY   Jiri   CZE   K.VARY   0.167   -11   16   vyřazen 
 80   LAPCIK   Jiri   CZE   DEJVICE   0.167   -11   14   vyřazen 
 81   DUSEK   Simon   CZE   DEJVICE   0.167   -13   15   vyřazen 
 82   BURJAK   Miroslav   CZE   PISEK   0.167   -14   11   vyřazen 
 83   HAVEL   David   CZE   HUMAN.   0.167   -15   13   vyřazen 
 84   HORACEK   Michal   CZE   MOPE PRAHA   0.167   -15   11   vyřazen 
 85   CERNY   Jiri   CZE   BANIK MOST   0.167   -17   9   vyřazen 
 86   BALKO JUN   Stefan   CZE   TEPLICE   0.000   -15   11   vyřazen 
 87   WESEMANN   Jorg   GER   MARKTREDWITZ   0.000   -16   9   vyřazen 
 88   VALKOVIC   Martin   CZE   SC PRAHA   0.000   -17   13   vyřazen 
 88   HANOUSEK   Jaroslav   CZE   VRSOV.   0.000   -17   13   vyřazen 
 88   GOLIS   Mateus   POL   PIAST GLIW   0.000   -17   13   vyřazen 
 88   HRICKO   Ondrej   CZE   K.VARY   0.000   -17   13   vyřazen 
 92   KARKALIK   Matej   SVK   BSK BRATISL   0.000   -18   12   vyřazen 
 93   HOLY   Pavel   CZE   D.PRAHA   0.000   -19   11   vyřazen 
 94   BIEBL   Karel   CZE   TEPLICE   0.000   -20   10   vyřazen 
 95   BODO   Jiri   CZE   LITOM.   0.000   -23   7   vyřazen 
 95   CIMPA   Miroslav   CZE   S-PLZEN   0.000   -23   7   vyřazen 
 97   JAMBOR   Stanislav   CZE   K.VARY   exclusion1         vyloučení 

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1                     V/Z Index ZD
KARKALIK Matej SVK     1 1 2 1 4 3   0/6 -18 12
KULCSAR Krisztislav HUN   V   V V V V V2   6/6 17 27
DOSTAL Vaclav CZE   V 4   V 3 1 V   3/6 0 23
HERDA Jan CZE   V 1 4   V V V   4/6 9 25
STOCEK Jan CZE   V 2 V 1   4 V   3/6 0 22
ZYKA Martin CZE   V 1 V 1 V   V   4/6 3 22
LAPCIK Jiri CZE   V 1 3 2 3 0     1/6 -11 14

 

  Skupina č. 2                     V/Z Index ZD
JAMBOR Stanislav CZE     E E E E E E   exclusion1    
WESEMANN Jorg GER   X   2 2 4 0 1   0/5 -16 9
KOURIL Jan CZE   X V   V V 3 V   4/5 9 23
DROZD Michal POL   X V 2   2 2 V   2/5 -4 16
HEIDINGSFELD Marek CZE   X V 3 V   3 V   3/5 3 21
BERAN Jiri CZE   X V V V V   V   5/5 14 25
LNENICKA Petr CZE   X V 2 3 2 3     1/5 -6 15

 

  Skupina č. 3                     V/Z Index ZD
KUBICEK Tomas CZE     V V V V V V   6/6 18 30
COUFAL Zdenek CZE   2   4 V 0 V V   3/6 1 21
KOSC Ivan SVK   4 V   V V 4 V   4/6 10 28
DUSEK Simon CZE   1 2 3   V 0 4   1/6 -13 15
BURJAK Miroslav CZE   0 V 0 3   0 3   1/6 -14 11
ENGEL N AUT   3 2 V V V   V4   4/6 7 24
VUJTECH Jan CZE   2 1 1 V V 3     2/6 -9 17

 

  Skupina č. 4                     V/Z Index ZD
HOFMAN David CZE     V V V 4 4 V   4/6 8 28
JINDRA Jan CZE   0   V 2 1 4 V   2/6 -6 17
SEDIVY Petr CZE   4 2   1 0 V V   2/6 -6 17
BERKA Adam SVK   3 V V   3 V V   4/6 5 26
REDLI Andras HUN   V V V V   V V   6/6 16 30
KARASEK Libor CZE   V V 1 4 4   V   3/6 0 24
HRICKO Ondrej CZE   3 1 2 4 2 1     0/6 -17 13

 

  Skupina č. 5                     V/Z Index ZD
KASE Stepan CZE     V V V V 1 V   5/6 12 26
GOLIS Mateus POL   4   3 2 2 1 1   0/6 -17 13
KOVARIK Tomas CZE   2 V   V V 2 V4   4/6 3 23
BALKO SEN Stefan CZE   1 V 3   V 3 V   3/6 -2 22
SERATOVSKY Jiri CZE   1 V 3 3   2 2   1/6 -11 16
CAPEK Martin CZE   V V V4 V V   V   6/6 16 29
MAKOVEC Ondrej CZE   1 V 2 4 V 4     2/6 -1 21

 

  Skupina č. 6                     V/Z Index ZD
KRUPAR Petr CZE     V V V V 2 2   4/6 4 24
BODO Jiri CZE   1   2 0 2 0 2   0/6 -23 7
HAVEL Radek CZE   3 V   1 V 3 1   2/6 -6 18
SEDIVY Jan CZE   3 V V   3 2 V   3/6 3 23
KRMASEK Ondrej CZE   3 V 2 V   3 V   3/6 0 23
MATHE J AUT   V V V V V   V   6/6 19 30
COUFAL Martin CZE   V V V 4 3 1     3/6 3 23

 

  Skupina č. 7                     V/Z Index ZD
SZEGEDI Zoltan HUN     V V V 4 V V   5/6 11 29
AMBROZ Jakub CZE   4   V V V V V   5/6 11 29
HANOUSEK Jaroslav CZE   2 3   1 3 0 4   0/6 -17 13
FABER Marcel CZE   4 1 V   V4 2 3   2/6 -5 19
WRONA Kamil POL   V 1 V 3   1 V   3/6 -2 20
MICHALIK Michal CZE   2 4 V V V   V   4/6 10 26
SNOPEK Miroslav CZE   1 4 V V 1 3     2/6 -8 19

 

  Skupina č. 8                     V/Z Index ZD
ANDRLE David CZE     V 1 V V 2 2   3/6 -4 20
BIEBL Karel CZE   4   1 2 2 1 0   0/6 -20 10
DITRICH Jan CZE   V V   V V 4 2   4/6 11 26
TYLECEK Libor CZE   2 V 2   V 4 3   2/6 -3 21
HOLEK Petr CZE   4 V 1 2   2 4   1/6 -9 18
LESZCZINSKI Marek POL   V V V V V   3   5/6 10 28
SOCHOR Frantisek CZE   V4 V V V V V     6/6 15 29

 

  Skupina č. 9                     V/Z Index ZD
CUPR Michal CZE     3 V V 4 V V   4/6 10 27
SZENYI Peter HUN   V   V V 1 V V   5/6 10 26
REZANKA Ota CZE   3 3   V V V 2   3/6 3 23
KINDL David CZE   2 3 3   3 V V4   2/6 -7 20
CHALOUPKA Ales CZE   V V 3 V   V V   5/6 11 28
HOLY Pavel CZE   1 1 1 4 2   2   0/6 -19 11
GRIPAS Artiom POL   1 1 V3 3 2 V     2/6 -8 15

 

  Skupina č. 10                     V/Z Index ZD
BALKO JUN Stefan CZE     0 2 3 0 4 2   0/6 -15 11
JEZYK Bartlomiej POL   V   V V V V V   6/6 20 30
CASNY D AUT   V 1   4 V V 3   3/6 -1 23
PITRA Pavel CZE   V 3 V   4 V V   4/6 5 27
KLSAK Adam CZE   V1 1 4 V   1 4   2/6 -8 16
FOLDES Tomas CZE   V 2 3 2 V   3   2/6 -5 20
KUSTKA Jakub CZE   V 3 V 3 V V     4/6 4 26

 

  Skupina č. 11                     V/Z Index ZD
KRAJSA Tomas CZE     2 1 V V V V   4/6 5 23
DANA Petr CZE   V   2 V 2 V V   4/6 8 24
NYCZ Mateus POL   V V   V 2 V V   5/6 19 27
HAVEL David CZE   4 2 0   1 1 V   1/6 -15 13
JUNGMANN Ales CZE   2 V V V   V V   5/6 15 27
CERNY Jiri CZE   1 1 0 V 1   1   1/6 -17 9
HORACEK Michal CZE   1 1 0 3 1 V     1/6 -15 11

 

  Skupina č. 12                     V/Z Index ZD
SAWICKI Michal POL     V 4 V 3 3 V   3/6 -1 25
VALKOVIC Martin CZE   4   2 3 1 2 1   0/6 -17 13
KUF Jan CZE   V V   V 3 3 V   4/6 7 26
KUCERA Jan CZE   3 V 2   V 3 2   2/6 -7 20
GENZER Jiri CZE   V V V 4   1 V   4/6 4 25
KUBEC Zdenek CZE   V V V4 V V   0   5/6 7 24
SEIDL Julian CZE   4 V 2 V 4 V     3/6 7 25

 

  Skupina č. 13                   V/Z Index ZD
POKORNY Richard CZE     V V V V 2   4/5 7 22
HORN David CZE   3   V V V 0   3/5 -2 18
KAIZER Michal CZE   2 4   2 V V   2/5 -5 18
TRCKA Roman CZE   3 3 V   2 3   1/5 -6 16
KOPLIK Dan CZE   4 4 4 V   3   1/5 -2 20
BANDURSKI Przemyslaw POL   V3 V4 4 V V     4/5 8 21

 

  Skupina č. 14                     V/Z Index ZD
HOYER Martin CZE     4 V 3 1 V 0   2/6 -2 18
KNAP Ladislav CZE   V   V 1 3 V 2   3/6 -2 21
CIMPA Miroslav CZE   0 2   1 0 3 1   0/6 -23 7
SEBESTA Marek CZE   V V V   3 V 3   4/6 8 26
SOMFAI Peter HUN   V V V V   V V4   6/6 16 29
HUEBNER Jan POL   3 2 V 3 3   3   1/6 -9 19
RENTENBERGER A AUT   V2 V V V 3 V     5/6 12 25

Aktivita rozhodčích

 Příjmení   Jméno   Národ   Kategorie   Skup.   Záp.   Final 
 BERAN            1   7   0 
 DOUBA            1   9   2 
 HAVEL            0   5   1 
 HOYER            1   3   0 
 JINDRA            1   0   0 
 KARASEK            1   5   0 
 KOVARIK            1   8   2 
 KRUPAR            1   11   1 
 MYSKA            1   0   0 
 NYCZ            1   10   0 
 PICKMAN            1   1   0 
 RUBESOVA            1   1   0 
 SEIDL            1   0   0 
 STOCEK            1   2   0 

 
Document Engarde - 26.10.2008 19:20:50
 

Žádné komentáře
 
Akékoľvek pripomienky, návrhy na zlepšenie alebo materiál posielajte na mail: ardil@zoznam.sk