Šermiarsky klub Slávia UK Bratislava

ŠH Mladosť Trnavská ulica č. 39, Bratislava - 832 96, SLOVAKIA tel.: +421 2 59353287, fax: +421 2 54416 035

Tima Cup Karlovy Vary

Juniorky

Tima Cup 2008
kord juniorky
18.10.2008

Celkové pořadí

 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   VACÍNOVÁ   Gabriela      USK 
 2   HORNOVA   Lucie      K.VARY 
 3   DOUBOVÁ   Dominika      DUKLA OLOMOUC 
 3   MYŠKOVÁ   Petra      K.VARY 
 5   KUBOVÁ   Tereza      K.VARY 
 6   POKORNÁ   Veronika      VRŠOVICE 
 7   LINDEROVA   Nina      SLAVIA UK BRAT 
 8   RUBEŠOVÁ   Tereza      K.VARY 
 9   FARKASOVA   Kristina      SLAVIA UK BRAT 
 10   CISTA   Martina      SLAVIA UK BRAT 
 11   HABRYCHOVÁ   Eva      PLZEŇ 
 12   PĚCHOVOVÁ   Michala      K.VARY 
 13   ONDRACKOVA   Natalie      K.VARY 
 14   HÁLOVÁ   Kateřina      SC PRAHA 
 15   HOFMANOVÁ   Michaela      USK 
 16   POVAŽANOVÁ   Eva      K.VARY 
 17   DANIELOVÁ   Kristýna      USK 
 18   HOLENDOVÁ   Klára      B. PRAHA 
 19   LINEROVÁ   Karolína      SC PRAHA 
 20   CIHLÁŘOVÁ   Evelýna      SC PRAHA 
 21   SOUDNA   Marie      USK 
 21   MULEROVA   Sona      PLZEŇ 
 23   SZABO   Nikola      USK 
 24   REPKINA   Marie      DEJVICE 
 25   PECHAROVA   Julie      USK 

      Eliminace 32

 MYŠKOVÁ Petra  K.Vary
       MYŠKOVÁ Petra
32         
         MYŠKOVÁ Petra
17   HÁLOVÁ Kateřina  Sc Praha       15/6
       HÁLOVÁ Kateřina  
16   LINEROVÁ Karolína  Sc Praha     15/14  
           MYŠKOVÁ Petra
 POKORNÁ Veronika  Vršovice         15/13
       POKORNÁ Veronika    
24             
         POKORNÁ Veronika  
25            15/14  
       PĚCHOVOVÁ Michala    
 PĚCHOVOVÁ Michala  K.Vary        
             HORNOVA Lucie
 FARKASOVA Kristina  Slavia Uk Brat           15/8
       FARKASOVA Kristina      
28               
         RUBEŠOVÁ Tereza    
21            15/14    
       RUBEŠOVÁ Tereza      
12   RUBEŠOVÁ Tereza  K.Vary          
           HORNOVA Lucie  
13   DANIELOVÁ Kristýna  Usk         15/9  
       POVAŽANOVÁ Eva      
20   POVAŽANOVÁ Eva  K.Vary     15/14      
         HORNOVA Lucie    
29            15/10    
       HORNOVA Lucie      
 HORNOVA Lucie  K.Vary          
               VACÍNOVÁ Gabriela
 KUBOVÁ Tereza  K.Vary             15/11
       KUBOVÁ Tereza      
30               
         KUBOVÁ Tereza    
19   CIHLÁŘOVÁ Evelýna  Sc Praha       15/14    
       ONDRACKOVA Natalie      
14   ONDRACKOVA Natalie  K.Vary     15/14      
           DOUBOVÁ Dominika  
11   DOUBOVÁ Dominika  Dukla Olomouc         15/7  
       DOUBOVÁ Dominika      
22               
         DOUBOVÁ Dominika    
27            15/9    
       CISTA Martina      
 CISTA Martina  Slavia Uk Brat          
             VACÍNOVÁ Gabriela
 HABRYCHOVÁ Eva  Plzeň           15/13
       HABRYCHOVÁ Eva    
26             
         LINDEROVA Nina  
23            15/9  
       LINDEROVA Nina    
10   LINDEROVA Nina  Slavia Uk Brat        
           VACÍNOVÁ Gabriela
15   HOLENDOVÁ Klára  B. Praha         15/12
       HOFMANOVÁ Michaela  
18   HOFMANOVÁ Michaela  Usk     15/10  
         VACÍNOVÁ Gabriela
31            15/11
       VACÍNOVÁ Gabriela
 VACÍNOVÁ Gabriela  Usk    

Pořadí, kolo č. 1

 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub   Vít/záp   Ind.   Zd   Skupina 
 1   MYŠKOVÁ   Petra      K.VARY   1.000   18   30   postupující 
 2   VACÍNOVÁ   Gabriela      USK   1.000   10   25   postupující 
 3   KUBOVÁ   Tereza      K.VARY   0.800   8   24   postupující 
 4   HORNOVA   Lucie      K.VARY   0.800   8   23   postupující 
 5   FARKASOVA   Kristina      SLAVIA UK BRAT   0.800   7   23   postupující 
 6   CISTA   Martina      SLAVIA UK BRAT   0.667   6   28   postupující 
 7   HABRYCHOVÁ   Eva      PLZEŇ   0.667   3   24   postupující 
 8   PĚCHOVOVÁ   Michala      K.VARY   0.600   7   23   postupující 
 9   POKORNÁ   Veronika      VRŠOVICE   0.600   7   20   postupující 
 10   LINDEROVA   Nina      SLAVIA UK BRAT   0.600   3   22   postupující 
 11   DOUBOVÁ   Dominika      DUKLA OLOMOUC   0.600   3   21   postupující 
 12   RUBEŠOVÁ   Tereza      K.VARY   0.600   2   20   postupující 
 13   DANIELOVÁ   Kristýna      USK   0.600   1   23   postupující 
 14   ONDRACKOVA   Natalie      K.VARY   0.500   2   24   postupující 
 15   HOLENDOVÁ   Klára      B. PRAHA   0.400   -2   19   postupující 
 16   LINEROVÁ   Karolína      SC PRAHA   0.400   -5   16   postupující 
 17   HÁLOVÁ   Kateřina      SC PRAHA   0.400   -6   16   postupující 
 18   HOFMANOVÁ   Michaela      USK   0.333   -7   21   postupující 
 19   CIHLÁŘOVÁ   Evelýna      SC PRAHA   0.333   -10   17   postupující 
 20   POVAŽANOVÁ   Eva      K.VARY   0.200   -4   19   postupující 
 21   SOUDNA   Marie      USK   0.200   -8   16   vyřazena 
 21   MULEROVA   Sona      PLZEŇ   0.200   -8   16   vyřazena 
 23   SZABO   Nikola      USK   0.200   -9   15   vyřazena 
 24   REPKINA   Marie      DEJVICE   0.000   -12   18   vyřazena 
 25   PECHAROVA   Julie      USK   0.000   -14   11   vyřazena 

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1                   V/Z Index ZD
HORNOVA Lucie K.Vary     V V 3 V V   4/5 8 23
KUBOVÁ Tereza K.Vary   4   V V V V   4/5 8 24
MULEROVA Sona Plzeň   2 2   4 3 V   1/5 -8 16
DOUBOVÁ Dominika Dukla Olomouc   V 3 V   3 V   3/5 3 21
HOLENDOVÁ Klára B. Praha   3 2 V V   4   2/5 -2 19
SZABO Nikola Usk   1 4 4 1 V     1/5 -9 15

 

  Skupina č. 2                   V/Z Index ZD
POVAŽANOVÁ Eva K.Vary     3 4 4 V 3   1/5 -4 19
PĚCHOVOVÁ Michala K.Vary   V   4 4 V V   3/5 7 23
FARKASOVA Kristina Slavia Uk Brat   V V   3 V V   4/5 7 23
VACÍNOVÁ Gabriela Usk   V V V   V V   5/5 10 25
PECHAROVA Julie Usk   3 1 1 2   4   0/5 -14 11
HÁLOVÁ Kateřina Sc Praha   V 2 2 2 V     2/5 -6 16

 

  Skupina č. 3                     V/Z Index ZD
ONDRACKOVA Natalie K.Vary     4 4 1 V V V   3/6 2 24
HABRYCHOVÁ Eva Plzeň   V   2 2 V V V   4/6 3 24
CISTA Martina Slavia Uk Brat   V V   4 4 V V   4/6 6 28
MYŠKOVÁ Petra K.Vary   V V V   V V V   6/6 18 30
CIHLÁŘOVÁ Evelýna Sc Praha   2 1 V 0   V 4   2/6 -10 17
REPKINA Marie Dejvice   3 2 3 3 3   4   0/6 -12 18
HOFMANOVÁ Michaela Usk   2 4 3 2 V V     2/6 -7 21

 

  Skupina č. 4                   V/Z Index ZD
DANIELOVÁ Kristýna Usk     4 V 4 V V   3/5 1 23
SOUDNA Marie Usk   V   4 2 2 3   1/5 -8 16
LINDEROVA Nina Slavia Uk Brat   4 V   V V 3   3/5 3 22
RUBEŠOVÁ Tereza K.Vary   V V 4   1 V   3/5 2 20
POKORNÁ Veronika Vršovice   4 V 1 V   V   3/5 7 20
LINEROVÁ Karolína Sc Praha   4 V V 2 0     2/5 -5 16

Aktivita rozhodčích

 Příjmení   Jméno   Národ   Kategorie   Skup.   Záp.   Final 
 HOFMAN   David         1   1   1 
 KRUPAR   Mladsi         1   3   1 
 KRUPAR   Starsi         1   3   2 
 RUBES   Martin         1   4   3 
Žádné komentáře
 
Akékoľvek pripomienky, návrhy na zlepšenie alebo materiál posielajte na mail: ardil@zoznam.sk