Šermiarsky klub Slávia UK Bratislava

ŠH Mladosť Trnavská ulica č. 39, Bratislava - 832 96, SLOVAKIA tel.: +421 2 59353287, fax: +421 2 54416 035

Písek 2008

Memoriál Karla Hulínského
Turnaj seriálu M ÈR
Kord žaèky
10.2.2008

Celkové poøadí

 Poø.   Pøíjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   GABASOVA   Eva      BRATISLAVA 
 2   SUCHA   Pavlina      FC KARLIN 
 3   GLOZLOVA   Katerina      SC PRAHA 
 3   HAVLOVA   Tereza      FC KARLIN 
 5   KADER-AGHOVA   Magdalena      FC KARLIN 
 6   CIHLAROVA   Evelina      SC PRAHA 
 7   HOFMANOVA   Michaela      USK 
 8   PECHAROVA   Julie      USK 
 9   DANIELOVA   Kristyna      USK 
 10   STVERAKOVA   Michala      SOKOL PISEK 
 11   JILKOVA   Nikola      PLZEN 
 12   ONDRACKOVA   Natalie      LOKO K.VARY 
 13   KRAICZY   Nicolle      FC KARLIN 
 14   KRAFTOVA   Daniela      SC PRAHA 
 15   VARGOVA   Kristyna      SC PRAHA 
 16   SOUKUPOVA   Martina      SC PRAHA 
 17   SZABO   Nikola      USK 
 18   MOTYLOVA   Barbora      FC KARLIN 
 19   KALIKOVA   Tereza      DEJVICE 
 20   LASTOVKOVA   Karolina      HUMANITA 
 21   MATEJKOVA   Eva      FC KARLIN 
 22   BROMOVA   Zuzana      HUMANITA 
 23   PROSKOVA   Katerina      FC KARLIN 
 24   KORINKOVA   Petra      FC KARLIN 

 

Memorial Karla Hulínského
Turnaj seriálu M ÈR
Kord žáci
1O.2.2008

Celkové poøadí

 Poø.   Pøíjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   ILLE   Ondrej      BRATISLAVA 
 2   PECHAR   Adam      SC PRAHA 
 3   RUBES   Martin      LOKO K.VARY 
 3   STVERAK   Martin      SOKOL PISEK 
 5   ADAM   Matous      DUKLA OLOMOUC 
 6   VUJTECH   Jakub      USK 
 7   NOVOTNY   Ondrej      LOKO K.VARY 
 8   ZEMANEK   Jan      DEJVICE 
 9   PODLESAK   Jindrich      HUMANITA 
 10   REZNICEK   Stepan      LOKO K.VARY 
 11   KARAS   Petr      SC PRAHA 
 12   KUCERA   Tomas      SC PRAHA 
 13   HOSKOVEC   Václav      FC KARLIN 
 14   CERNY   Martin      SC PRAHA 
 15   KULT   Pavel      SC PRAHA 
 16   OMELKA   Antonín      HUMANITA 
 17   REHKA   Filip      SC PRAHA 
 18   KRAUS   Daniel      BRATISLAVA 
 19   TUMA   Marek      DEJVICE 
 20   CERNY   Petr      FC KARLIN 
 21   BROGYANYI   Martin      BSK BRATISLAVA 
 22   MANAK   Jiri      SOKOL PISEK 
 23   VARGA   Peter      SC PRAHA 
 24   CIGANIK   Ondrej      FC KARLIN 
 25   STERBA   Krystof      DUKLA OLOMOUC 
 26   BLASCHE   Ondrej      DEJVICE 
 27   STEIS   Lukas      BSK BRATISLAVA 
 28   STEIS   Matus      BSK BRATISLAVA 
 29   RAUS   Matej      LOKO K.VARY 
 30   HLASEK   Vaclav      SC PRAHA 
 31   DOLEJSI   Marek      SC PRAHA 
 32   VONDRACEK   Vojtech      SC PRAHA 
 33   PECHAR   Marek      SC PRAHA 
 34   CIPAR   Jan      BSK BRATISLAVA 
 35   TARAKJI   Karim      SC PRAHA 
 36   KROUTIL   Vit      FC KARLIN 
 37   HLAVA   Marek      HUMANITA 

Memorial Karla Hulínského
Turnaj seriálu M ÈR
Kord žáci
1O.2.2008

Celkové poøadí

 Poø.   Pøíjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   ILLE   Ondrej      BRATISLAVA 
 2   PECHAR   Adam      SC PRAHA 
 3   RUBES   Martin      LOKO K.VARY 
 3   STVERAK   Martin      SOKOL PISEK 
 5   ADAM   Matous      DUKLA OLOMOUC 
 6   VUJTECH   Jakub      USK 
 7   NOVOTNY   Ondrej      LOKO K.VARY 
 8   ZEMANEK   Jan      DEJVICE 
 9   PODLESAK   Jindrich      HUMANITA 
 10   REZNICEK   Stepan      LOKO K.VARY 
 11   KARAS   Petr      SC PRAHA 
 12   KUCERA   Tomas      SC PRAHA 
 13   HOSKOVEC   Václav      FC KARLIN 
 14   CERNY   Martin      SC PRAHA 
 15   KULT   Pavel      SC PRAHA 
 16   OMELKA   Antonín      HUMANITA 
 17   REHKA   Filip      SC PRAHA 
 18   KRAUS   Daniel      BRATISLAVA 
 19   TUMA   Marek      DEJVICE 
 20   CERNY   Petr      FC KARLIN 
 21   BROGYANYI   Martin      BSK BRATISLAVA 
 22   MANAK   Jiri      SOKOL PISEK 
 23   VARGA   Peter      SC PRAHA 
 24   CIGANIK   Ondrej      FC KARLIN 
 25   STERBA   Krystof      DUKLA OLOMOUC 
 26   BLASCHE   Ondrej      DEJVICE 
 27   STEIS   Lukas      BSK BRATISLAVA 
 28   STEIS   Matus      BSK BRATISLAVA 
 29   RAUS   Matej      LOKO K.VARY 
 30   HLASEK   Vaclav      SC PRAHA 
 31   DOLEJSI   Marek      SC PRAHA 
 32   VONDRACEK   Vojtech      SC PRAHA 
 33   PECHAR   Marek      SC PRAHA 
 34   CIPAR   Jan      BSK BRATISLAVA 
 35   TARAKJI   Karim      SC PRAHA 
 36   KROUTIL   Vit      FC KARLIN 
 37   HLAVA   Marek      HUMANITA 

 

Memoriál Karla Hulínského
Turnaj seriálu M ÈR
Kord - mladší žáci
10.2.2008

Celkové poøadí

 Poø.   Pøíjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   RUBES   Martin      K.VARY 
 2   KULT   Pavel      SC PRAHA 
 3   CIGANIK   Ondrej      FC PRAHA 
 3   HOSKOVEC   Vaclav      FC PRAHA 
 5   VARGA   Petr      SC PRAHA 
 6   STERBA   Krystof      OLOMOUC 
 7   HLASEK   Vackav      SC PRAHA 
 8   STEIS   Lukas      BRATISLAVA 
 9   CERNY   Petr      FC PRAHA 
 10   PAXA   Ondrej      OLOMOUC 
 11   KOS   Anrej      DEJVICE 
 12   JURKA   Tomas      OLOMOUC 
 13   PECHAR   Marek      SC PRAHA 
 14   RAUS   Matej      K.VARY 
 15   PAXA   Pavel      OLOMOUC 
 16   KRAUS   Peter      BRATISLAVA 
 17   MELICHAR   Daniel      SC PRAHA 
 18   TARAKJI   Karim      SC PRAHA 
 19   PANOCHA   David      DEJVICE 
 20   CIPAR   Jan      BRATISLAVA 
 21   HLAVA   Marek      HUMANITA 
 22   JURKA   Jakub      OLOMOUC 
 23   HAJEK   Tomas      SC PRAHA 
 24   DAMICO   Kristian      SC PRAHA 
 25   NOVOTNY   Jiri      SC PRAHA 
 26   RYBAR   Jan      SC PRAHA 
 27   JURECKA   Jakub      SC PRAHA 
 28   VITEK   Radek      SC PRAHA 
 29   OLSAK   Matej      SC PRAHA 
 30   WIJAS   Piotr      FC PRAHA 
 31   SUBERT   Jan      SC PRAHA 

 
Akékoľvek pripomienky, návrhy na zlepšenie alebo materiál posielajte na mail: ardil@zoznam.sk