Šermiarsky klub Slávia UK Bratislava

ŠH Mladosť Trnavská ulica č. 39, Bratislava - 832 96, SLOVAKIA tel.: +421 2 59353287, fax: +421 2 54416 035

Kontrolný turnaj Slávia UK

December 2007

1.-2.12.2007

Slavia Cup - Bratislava /SVK/- mladší žiaci

01.12.2007
10 pretekárov(ok) z 1 štátu /SVK/

1. Gabašová Mária- Lujza (SVK-UK Bratislava)
2. Kapák Martin (SVK-KŠ Snina)
3. Kraus Peter (SVK-UK Bratislava)
3. Ondika Adrián (SVK-KŠ Snina)
5. Andrási Adrian (SVK-Willard Košice)
6. Nemcová Janka (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Panoc Patrik (SVK-KŠ Snina)
8. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Linderová Zuzana (SVK-UK Bratislava)

 

Slavia Cup - Bratislava /SVK/

01.12.2007
22 pretekárov z 1 štátu /SVK/- kadeti

1. Karkalík Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Farmer Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Seňko Jakub (SVK-KŠ Snina)
3. Uhlík Jaroslav (SVK-UK Bratislava)
5. Kernáts Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Kabina Tomáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Ille Ondrej (SVK-UK Bratislava)
8. Kulifaj Ivan (SVK-UK Bratislava)
9. Bereczk Andrej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Kapráľ Martin (SVK-KŠ Snina)
11. Szalay Ján (SVK-STU MP Bratislava)
12. Iván Dominik (SVK-Willard Košice)
13. Markusek Ivan (SVK-UK Bratislava)
14. Kravec Pavol (SVK-Willard Košice)
15. Šteis Matúš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
17. Brogyáni Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
18. Kraus Daniel (SVK-UK Bratislava)
19. Lukáč Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
19. Hrubý Martin (SVK-UK Bratislava)
21. Dobiáš Ján (SVK-UK Bratislava)

 

Slavia Cup - Bratislava /SVK/

01.12.2007
12 pretekárok z 1 štátu /SVK/- kadetky

1. Haričová Zuzana (SVK-KŠ Snina)
2. Hollá Katarína (SVK-UK Bratislava)
3. Seňková Barbora (SVK-KŠ Snina)
3. Telepjanová Miriam (SVK-KŠ Snina)
5. Farkašová Kristína (SVK-UK Bratislava)
6. Linderová Nina (SVK-UK Bratislava)
7. Gabašová Eva (SVK-UK Bratislava)
8. Karasová Tajana (SVK-UK Bratislava)
9. Bolgačová Ľubka (SVK-UK Bratislava)
10. Poljaková Zuzana (SVK-UK Bratislava)
11. Olšinová Oľga (SVK-UK Bratislava)

11. Michalenková Simona (SVK-KŠ Snina)

 

Slavia Cup - Bratislava /SVK/

02.12.2007
18 pretekárov z 1 štátu /SVK/- starší žiaci

1. Farmer Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Ille Ondrej (SVK-UK Bratislava)
3. Kapráľ Martin (SVK-KŠ Snina)
3. Kulifaj Ivan (SVK-UK Bratislava)
5. Kraus Daniel (SVK-UK Bratislava)
6. Šteis Matúš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
8. Hrubý Martin (SVK-UK Bratislava)
9. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Brogyáni Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Kapák Martin (SVK-KŠ Snina)
12. Macháč Jozef (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Andrási Adrian (SVK-Willard Košice)
14. Cipár Janko (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Panoc Patrik (SVK-KŠ Snina)
16. Ondika Adrián (SVK-KŠ Snina)
17. Mareš Filip (SVK-UK Bratislava)
18. Kraus Peter (SVK-UK Bratislava)

 

Slavia Cup - Bratislava /SVK/

02.12.2007
10 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/- staršie žiačky

1. Gabašová Eva (SVK-UK Bratislava)
2. Seňková Barbora (SVK-KŠ Snina)
3. Jílková Nikola (CZE-Lokomotíva Plzeň)
3. Poljaková Zuzana (SVK-UK Bratislava)
5. Michalenková Simona (SVK-KŠ Snina)
6. Gabašová Mária Lujza (SVK-UK Bratislava)
7. Le Bich Hanh (SVK-Willard Košice)
8. Nemcová Janka (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Kováčová Nikola (SVK-Willard Košice)
10. Bolgačová Ľubka (SVK-UK Bratislava)

Síce nás vo väčšine prípadov vytrieskali (okrem mladších žiakov a starších žiačok) ale Gabašky nás zachránili :D:D:D. Počkajte do Majstrovstiev!!! Tam zase vytrieskame mi ich!!!!!!!!!!!!!!!!

Žádné komentáře
 
Akékoľvek pripomienky, návrhy na zlepšenie alebo materiál posielajte na mail: ardil@zoznam.sk