Šermiarsky klub Slávia UK Bratislava

ŠH Mladosť Trnavská ulica č. 39, Bratislava - 832 96, SLOVAKIA tel.: +421 2 59353287, fax: +421 2 54416 035

Epée Grand Prix OLIMPICI - Budapest /HUN/

Medzinárodný turnaj - kord staršie žiačky

Epée Grand Prix OLIMLICI - Budapest /HUN/

07.12.2008
53 pretekárok z 3 štátov /FIN, HUN, SVK/

1. Gonda Borbála (HUN-BVSC Budapest)
2. Csillik Orsolya (HUN-Szolnoki SI SE)
3. Rézmány Csenge (HUN-BVSC Budapest)
3. Várnai Vivien (HUN-Szolnoki SI SE)
5. Siklósi Enikő (HUN-Balaton)
6. Szabó Edina (HUN-Szolnoki SI SE)
7. Lunacsek Eszter (HUN-OMS Tata)
8. Gabašová Eva (SVK-UK Bratislava)

 

Medzinárodný turnaj - kord starší žiaci

Epée Grand Prix OLIMLICI - Budapest /HUN/

07.12.2008
77 pretekárov z 5 štátov /GRE, HUN, ROU, SLO, SVK/

1. Uzsaly János (HUN-PTE PEAC)
2. Berta Dániel (HUN-PTE PEAC)
3. Fraiman Dániel (HUN-OMS Tata)
3. Sáfár Cirill (HUN-Balaton)
5. Havellant Kristóf (HUN-OMS Tata)
6. Győrffy Kristóf (HUN-Szombathely)
7. Kranabet Regő (HUN-Balaton)
8. Kostyál Gergely (HUN-Zalaegerszeg)
Umiestnenie našich pretekárov:
43. Kraus Daniel (SVK-UK Bratislava)
56. Mlsna Viktor (SVK-UK Bratislava)
72. Vencovský Pavel (SVK-UK Bratislava)
73. Kraus peter (SVK-UK Bratislava)
74. Šulík Alexander (SVK-UK Bratislava Bratislava)

 

Medzinárodný turnaj - kord mladšie žiačky

Epée Grand Prix OLIMLICI - Budapest /HUN/

05.12.2008
59 pretekárok z 3 štátov /HUN, SVK, UKR/

1. Arday Gréta (HUN-DVE)
2. Ohlmüller sarolta (HUN-PTE PEAC)
3. Zsargó Evelin (HUN-UTE Budapest)
3. Bresztyánszky Flóra (HUN-Honvéd Budapest)
5. Molnár Anna (HUN-Balaton)
6. Benedek Virág (HUN-Törekvés)
7. Linderová Zuzana (SVK-UK Bratislava)
8. Dinga katalin(HUN-OMS Tata)
Umiestnenie našich pretekárok:
11. Gabašová Mária (SVK-UK Bratislava)
42. Rečlová Klára (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

 

Medzinárodný turnaj - kord mladší žiaci

Epée Grand Prix OLIMLICI - Budapest /HUN/

05.12.2008
11 pretekárov z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Siklósi Gergely (HUN-Balaton)
2. Peterdi Bence (HUN-PTE PEAC)
3. Buta levente (HUN-SZTC)
3. Müller Roland (HUN-DVE)
5. Bányai Zsombor (HUN-Vasas Budapest)
6. Pásztor Olivér (HUN-Veresegyház)
7. Gosuly Zoltán (HUN-Veresegyház)
8. Újvári Márton (HUN-BVSE)
Umiestnenie našich pretekárov:
25. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
58. Rečlo Martin(SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
83. Ille Simon (SVK-UK Bratislava)

 
Akékoľvek pripomienky, návrhy na zlepšenie alebo materiál posielajte na mail: ardil@zoznam.sk