Šermiarsky klub Slávia UK Bratislava

ŠH Mladosť Trnavská ulica č. 39, Bratislava - 832 96, SLOVAKIA tel.: +421 2 59353287, fax: +421 2 54416 035

Coupe de Danube 2008

Coupe du Danube 2008
Epee feminine cadette
BSK Bratislava
17.2.2008

Celkové poøadí

 Poø.   Pøíjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   KIRPU   Erika   EST    
 2   BEKEFI   Edina   HUN   BHSE 
 3   SCHNEEWEISS   Michelle   AUT   TI 
 3   STAHLI   Laura   SUI    
 5   LUTZ   Alexandra   HUN   BVSC 
 6   IMHOF   Lara   SUI    
 7   PELKA   Szilvia   HUN   BVSC 
 8   FEHRER   Isabella   AUT   FUL 
 9   KOLCZONAY   Anna   HUN    
 10   BUDAI   Dorina   HUN   BHSE 
 11   SZIKLAVARI   Franciska   HUN   BHSE 
 12   BARCZA   Zita   HUN   BHSE 
 13   ILIJASEV   Roberta   CRO   HAMK MLADOST 
 14   FRANKOW   Zofia   POL   GORNIK RADLIN 
 15   GROCHECKA   Karolina   POL   AKS MIKOLOW 
 16   ALBERT   Kinga   HUN   BHSE 
 17   VASAS   Dora   HUN   SZOLNOK 
 18   LUNACSEK   Eszter   HUN   OEM TATA 
 19   GONDA   Borbala   HUN   BVSC 
 20   HOCHSTRASSER   Anina   SUI    
 20   VARNAI   Vivien   HUN   SZOLNOK 
 22   TORMA   Vivien   HUN   MTK 
 23   CZASZAR   Zsofia   HUN   MTK 
 24   FODOR   Kitti   HUN   BHSE 
 25   SELZ   Julie   SUI    
 26   KISS   Dominika   HUN   BVSC 
 27   SZABO   Edina   HUN   SZOLNOK 
 28   BERGMANN   Anna   AUT   FCT 
 29   NYCZ   Anna   POL    
 30   BUZGO   Reka   HUN   MTK 
 31   SIPOS   Krisztina   HUN   BHSE 
 32   KUSTURA   Laura   CRO   ZAGREB 
 33   TOPIC   Toncica   CRO   ZAGREB 
 34   POSOVSZKY   Timea   HUN   VASAS 
 35   PAUCHARD   Marie-Laure   SUI    
 36   CSILLIK   Orsolya   HUN   SZOLNOK 
 37   RUDOLF   Szonja   HUN   VASAS 
 38   HOCHREITER   Bettina   AUT   OOELFK 
 39   KOSZTYU   Andrea   HUN   VASAS 
 40   GECSENYI   Viktoria   HUN   VASAS 
 41   HASLHOFER   Caroline   AUT   FUL 
 42   HABRYCHOVA   Eva   CZE   LOKOMOTIVA PLZEN 
 43   KAKAS   Dora   HUN   MTK 
 44   LINDEROVA   Nina   SVK   SLAVIA UK 
 45   FRITZ   Barbara   HUN   BHSE 
 46   MATYASI   Lili   HUN    
 47   ERDELYI   Melinda   HUN   BALATON ISOVER 
 48   HERREN   Francoise   SUI    
 49   JUHASZ   Helga   HUN   FLESS 
 50   MYSKOVA   Petra   CZE    
 51   GENG   Madeleine   SUI    
 51   HARICOVA   Zuzana   SVK   KS SNINA 
 53   CARRARD   Camille   SUI    
 54   ADLER   Anita   CRO   LOKOMOTIVA ZAGREB 
 55   BLUM   Alexandra   SUI    
 56   BOSSHARD   Scout   SUI    
 56   RABOTKA   Viktoria   HUN   MTK 
 58   KOSZTOR   Lilla   HUN   BALATON ISOVER 
 59   PARRAG   Klaudia   HUN   BALATON ISOVER 
 60   KRAWCZYK   Martyna   POL   GORNIK RADLIN 
 60   PFUNDNER   Gerrit   AUT   STLFC 
 62   HOETZMANNSEDER   Julia   AUT   FUL 
 63   HUNGER   Martyna   POL   AKS MIKOLOW 
 64   VRHAR   Karmen   CRO   ZAGREB 
 65   NOWROT   Magdalena   POL   AKS MIKOLOW 
 66   GABASOVA   Eva   SVK   SLAVIA UK 
 67   WAKONIG   Katharina   AUT   UWK 
 68   HORNOVA   Lucie   CZE    
 69   HOLLA   Katarina   SVK   SLAVIA UK 
 70   TREITL   Evelyn   HUN   BVSC 
 71   DAVID   Lorraine   SUI    
 72   WYCISK   Dorota   POL   GORNIK RADLIN 
 73   SZABO   Laura   HUN   BHSE 
 74   KAPUSTOVA   Zuzana   CZE    
 75   TELEPJANOVA   Miriama   SVK   KS SNINA 
 76   BELJAN   Lucija   CRO   LOKOMOTIVA ZAGREB 
 77   JEDRZEJEWSKA   Klaudia   POL   AZS KATOWICE 
 78   GAZDAN   Zsofia   HUN    
 79   SZALAI   Rebeka   HUN   BALATON ISOVER 
 80   SENKOVA   Barbora   SVK   KS SNINA 
 81   KOZLOWSKA   Teresa   POL   AKS MIKOLOW 
 82   KARASOVA   Tajana   SVK   SLAVIA UK 
 83   OLSINOVA   Olinka   SVK   SLAVIA UK 
 84   LASTUVKOVA   Radka   CZE    
 85   MOLNAR   Alexandra   HUN    
 86   CISZ   Angelika   POL   GORNIK RADLIN 
 87   FARKASOVA   Kristina   SVK   SLAVIA UK 
 88   TASZKA   Julia   POL   GORNIK RADLIN 
 89   ONDRACKOVA   Natalie   CZE    
 90   LE COULTRE   Anne-C   SUI    
 91   BEDRYJ   Malgorzata   POL   GORNIK RADLIN 
 92   ZYCHIEWICZ   Apolonia   POL   GORNIK RADLIN 
 93   HOCHREITER   Magdalena   AUT   OOELFK 
 94   KOCH   Viktoria-Luise   SUI    
 95   HOLENDOVA   Klara   CZE   VSK HUMANITA PRAHA 
 96   LIPTAK   Melinda   HUN    
 97   BABLER   Klara   AUT   FUL 
 98   LINEROVA   Karolina   CZE    
 99   STAHLI   Martina   SUI    
 100   HALOVA   Kateryna   CZE    
 101   PRAKFALVI   Anna   HUN    
 102   ICHRACSKA   Alexandra   HUN    
 103   BODROZIC   Bruna   CRO   HAMK MLADOST 
 104   BIRO   Adrien   HUN    
 104   PIROS   Klara   HUN    
 106   KRAMAROVA   Dominika   SVK   STU-MP 
 107   STVERAKOVA   Michala   CZE   TJ SOKOL PISEK 
 108   FABIAN   Dora   CRO   HAMK MLADOST 
 109   MESAROSOVA   Zuzana   SVK   STU-MP 
 110   BELICAKOVA   Viktoria   SVK   WILLARD 
 110   KUCEROVA   Petra   SVK   STU-MP 
 110   KOVACOVA   Nikola   SVK   WILLARD 
 113   HANH   Le Bich   SVK   WILLARD 


 
Akékoľvek pripomienky, návrhy na zlepšenie alebo materiál posielajte na mail: ardil@zoznam.sk